Dermatologická péče doposud málo myslela na nepříjemné či potenciálně bolestivé pocity při podráždění kůže. Nicméně skoro každý z nás se s tím někdy setkal-ať už po menším dermatologickém zákroku nebo v případě atopické či podrážděné kůže.

Nevíte, co dělat, pokud vás vaše pokožka svědí, pálí nebo pne? Máme pro vás řešení!

Značka A-Derma od března 2020 uvádí na trh NOVINKU, přípravek Cutalgan Ultra-zklidňující sprej. Ten snižuje nepříjemné pocity na kůži, které mohou být vnímané jako bolestivé. Přirozeně zklidňující přípravek CUTALGAN představuje inovaci v dermatologii, která zaručuje okamžitou úlevu a zklidnění kůže až na dobu 6 hodin*.

Kombinuje 2 hlavní účinné aktivní látky:

  • extrakt z výhonků ovsa Rhealba®, pěstovaný podle přísných pravidel organického zemědělství, který zmírňuje podráždění a má protizánětlivé účinky
  • extrakt z peruánské liány se zklidňujícím účinkem, který pochází z léčivé rostliny uznávané Světovou zdravotnickou organizací jako rostlina ulevující od bolesti

Cutalgan nestéká z kůže! Sprej má totiž patentovanou texturu, jejíž hlavní výhodou je, že po pokožce nestéká. Přilne k ní, čímž vytvoří efekt “tekutého obvazu”. Cutalgan, přírodní tekutý obvaz ve spreji, obsahuje pouze 12 ingrediencí a 98 % složek je přírodního původu. Naopak neobsahuje kontroverzní látky jako například parfemace, silikony, esenciální oleje nebo alkohol.

Kdy mám použít tento přírodní tekutý obvaz ve spreji?
Ihned, jakmile ucítíme, že naše pokožka pálí, pne, svědí nebo je podrážděná.

Jak?
Přípravek Cutalgan protřepejte, přidržte ho asi 20 cm od podrážděného místa a nastříkejte. V případě potřeby rozetřete. Použijte až 6krát za den. Při aplikaci na obličej sprej nejprve nastříkejte do rukou a poté aplikujte na obličej.

Kam?
Užijte si okamžitou úlevu s přípravkem CUTALGAN, který můžete nanést na kterékoliv místo na kůži, které pálí, pne nebo svědí, a to včetně obličeje, těla, pokožky hlavy nebo vnějších intimních partií.

Cutalgan je vhodný od kojenců až do dospělé, pro kohokoliv, kdo trpí bolestivou dermatitidou, je po dermatologickém či estetickém zákroku a také pro onkologické pacienty.

CUTALGAN nesmí chybět v lékárničce jako SOS péče pro celou rodinu!

Tak se zapojte do naší testovací soutěže a 10 z vás odměníme přípravkem Cutalgan.

Těšíme se na vaše recenze!

*Klinická studie realizovaná u 60 osob