Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster

Zázračný pomocník je doslova nabitý vysokým obsahem aktivních látek. Ačkoliv se jedná o velmi lehké sérum bez parfemace, jeho síla spočívá v silné koncentraci velmi účinných ingrediencí. Obsažený olejový extrakt ze světlice lékařské bohaté na omega 6 mastné kyseliny společně s extraktem z plamatky zelné, kozince blanitého a koenzymu Q10 okamžitě a dlouhodobě redukuje vrásky.

Kyselina hyaluronová má schopnost vázat na sebe vodu a poté ji postupně uvolňovat, díky tomu poskytuje okamžitý lifting pleti a zlepšení její pružnost. Ceramidy obnovují ochranné vrstvy pokožky a výrazně přispívají dlouhodobé hydrataci.  Protizánětlivý a zklidňující účinek má extrakt z mořské řasy Laminaria Ochroleuca a navíc pokožku chrání před UVB zářením Mezi další mimořádně prospěšné látky pro zvláčnění a hydrataci patří sedmikráskový extrakt a přírodní oleje. Že se jedná o skutečně mimořádný produkt, dokazuje i provedená klinická studie, která se zaměřovala na dvě kategorie. V problematice redukce vrásek bylo prokázáno významné vyhlazení vrásek až o 64,5 % s průměrným výsledkem -48,6% redukce vrásek, 95 % žen zaznamenalo redukci vrásek. V oblasti hydratace pleti bylo prokázáno významné zvýšený stupeň hydratace až o 10,7 %.

A jak booster používat?

Booster je ideální aplikovat 2x ročně (na jaře a na podzim) jako 28denní intenzivní anti-aging kúru.

Jak na to?

Ráno vmícháme 1 kapku boosteru do svého denního krému a jemně vmasírujeme. Večer aplikujeme 4 kapky jemným vklepáním do pleti a zvláštní pozornost věnujeme okolí očí a rtů. S intenzivními kúrami je ideální začít ve věku 35 – 40 let. Booster lze však využívat i jako preventivní péči, kterou lze doporučit všem ženám od 25-30 let. Vrásky se totiž začínají tvořit již v tomto věku.

Další informace a návody na použití najdete stránkách Manufaktura.

Vyzkoušejte tento zázračný booster nyní í Vy! Soutěžíme o 10 intenzivních omlazujících, hydratačních & rozjasňujících pleťových boosterů od české značky Manufaktura. Těšíme se na vaše recenze!