ponik-a-holcicka.png

Zejména holčičky mají určitě ve svém pokojíčku několik poníků, počítají s nimi do svých her a dobrodružství, mají rády toto přátelství. Příběhy My Little Pony mají několik hlavních postav, které mají svá jména, charaktery, zajímalo nás, co s nimi mohou děti prožít.

Zapojte se do naší velké soutěže s My Little Pony!

Jak to mají vaše děti? Také se svět jejich her neobejde bez postaviček My Little Pony? Mají rády jejich příběhy, sledují je? Napište nám o tom v naší soutěži a získejte krásné dárky! Popište nám, co některá z postaviček znamená pro vaše dítě, o kterou postavičku konkrétně jde, zda je to její/jeho kamarád, parťák, se kterým si rád hraje, povídá nebo si ho dokonce bere do své postýlky či do batůžku, když jde na do školky nebo na výlet.

SOUTEZ.jpg

Co můžete vyhrát?

Výhry jsou velmi lákavé, vybereme celkem 6 výherkyň, které pro své děti získají tyto výhry od My Little Pony. Pět z vás získá novinku Zpívající Rainbow Dash v hodnotě 849 Kč a první cenu za nejlepší, nejoriginálnější příběh získá velké balení 9 poníků v hodnotě 1999,- Kč. A to není vše! Všechny výherkyně získají předplatné časopisu My Little Pony na 6 měsíců!Těšíme se na vaše příběhy!

CASOP.jpg