64f71c90528e8obrazek.png

Na fenomenální devadesátá léta vzpomínáme moc rádi. Bylo to období velkých změn. Budeme rádi, když na ně zavzpomínáte s námi.

Napište nám, jak vzpomínáte na devadesátky, co jste prožívaly, jaké jste nosily oblečení a účesy, v jakém vašem životním období vás devadesátky zastihly.

Těšíme se na vaše příběhy!

Celkem odměníme 5 uživatelek, které získají dárkový balíček s kávou Jihlavanka. Každý z balíčků je v hodnotě 1000 Kč, obsahuje 2x 1kg balení zrnkové kávy a limitovanou edici hrníčků. 

Z vybraných příspěvků vytvoříme článek, který budeme publikovat.

Partnerem naší výzvy je káva Jihlavanka, která je na trhu od roku 1993 a letos slaví krásné výročí 30 let!

64f71c13f2c2bobrazek.png
 

30 LET TRVAJÍCÍ ÚSPĚCH JIHLAVANKY TKVÍ V POCTIVÉ RECEPTUŘE
Popularitu si Jihlavanka získala především díky svému složení a receptuře. Ta je připravena tak, aby vyhovovala chuti českých spotřebitelů. To platí stále, i když se během uplynulých 30 let přirozeně měnil způsob, jakým si kávu připravujeme. Z devadesátek známe především klasického „turka“, dnešní třicátníci ocení spíše silnější chuť espressa nebo cappuccina. Jihlavanka proto nabízí i dva druhy zrnkové kávy: Jihlavanka Espresso a Jihlavanka
Crema Intense, které jsou vhodné pro tento druh přípravy. Silná chuť espressa a bohatá pěna u varianty crema je to, co mají čeští zákazníci rádi, a proto se i tyto zrnkové kávy staly velmi rychle oblíbenými.

Jihlavanka-Hrnicek-se-zrnkovou-kavou.jpg