Máme tady aktuální výzvu pro naše čtenářky, které rády běhají. Na přelomu května a června se bude konat velká světová akce, do které se zapojí běžci z celého světa. Cílem bude ochrana přírody a výše vynaložené pomoci bude závislá na celkovém počtu uběhnutých kilometrů od všech, kdo se do akce zapojí a v termínu od 28. května do 8. června. Každý bežec zapíše a sesdílí své uběhnuté kilometry do konkrétní aplikace. Více o akci se dozvíte v týdnu od 17.5., ale my na tuto akci chceme upozornit už dnes.
run1.jpg
Foto: Shutterstock

V rámci spolupráci se sportovní značkou, která za touto akcí stojí budeme tento projekt podporovat. Naše podpora ale bude také reálná v podobě naběhaných kilometrů v daném týdnu. Budeme moc rádi, když se k nám připojíte, v rámci aplikace budeme mít i svou Žena-in podskupinu, kam se budete moci také připojit. Zatím nemůžeme být konkrétní, ale vše se dozvíte příští týden.

Protože budeme mít k dispozici 30 funkčních triček s logem akce, rádi se s vámi o tato trička podělíme, abyste měly radost nejen z pohybu, ale také z pocitu, že běžíte s námi pro dobrou věc. Kromě triček máme ještě dalších 30 dárků v podobě energetických tyčinek.