649ac9034b43414.jpg

Klidná dovolená díky telemedicíně
Telemedicína zajišťuje zprostředkování lékařské péče na dálku v momentě, kdy ji potřebujete. Horečka,  bolení bříška u dětí nebo alergická reakce vás tak už nikdy a nikde nezaskočí. Spojte se s lékařem na dálku prostřednictvím plně zabezpečeného videohovoru nebo chatu a poraďte se, jak postupovat. V rámci aplikace MEDDI app vám lékař nejen poskytne konzultaci, ale doporučí vám také další postup nebo návštěvu odborníka, navrhne medikaci, vystaví eRecept a plnohodnotnou lékařskou zprávu. A to vše, ať jste kdekoliv, třeba i na dovolené v zahraničí.

Jednoduché a okamžité řešení akutních potíží
MEDDI app v současné době garantuje spojení s lékařem do 30 minut, průměrná odezva je ale pouhých 6 minut. Stáhněte si aplikaci zcela zdarma a mějte ji doslova na dosah ruky pro případ, kdy potřebujete spojit s lékařem hned. Funguje 24/7 a jednou za rok můžete využít bezplatnou službu pohotovosti a lékaře. V případě potřeby vám lékař zašle eRecept v rámci celé Evropy. 
Kromě naléhavých situací vám telemedicína také umožňuje vyřizovat administrativní úkony bez potřeby návštěvy ordinace. A to ušetří čas jak vám, tak vašemu lékaři a sestřičkám. V aplikaci si také můžete ukládat veškerou zdravotní dokumentaci a podle vlastního výběru ji v případě potřeby sdílet s vybranými lékaři. V rámci jedné aplikace také můžete spravovat zdravotní stav vašich dětí nebo celé rodiny. Stačí zvolit si předplatné MEDDI Elite Family, které platí pro celou rodinu a nabízí neomezený počet konzultací s lékařem.

Součástí aplikace MEDDI app je unikátní funkce MEDDI BioScan, která dokáže uživateli přes kameru ve smartphonu změřit krevní tlak a další zdravotní hodnoty, jako je tepová a dechová frekvence, krevní obsah kyslíku v krvi nebo pět úrovní duševního stresu. Měření pomocí funkce MEDDI BioScan trvá jednu minutu a poskytuje stejně přesná data, jako když si člověk krevní tlak měří doma sám pomocí běžného tlakoměru, jen k tomu stačí běžný mobilní telefon s kamerou.

12.jpg

Lékař kdykoliv po ruce,
v telefonu i na počítači, doma na tabletu, v kanceláři přes počítač nebo na cestách z mobilu? Je jen na vás, jaký způsob spojení s lékařem zvolíte. MEDDI podporuje všechny oblíbené platformy a je plně responzivní. Veškerá komunikace je přitom díky pokročilému šifrování zcela bezpečná.

Také se vám možnost, že se s lékařem spojíte snadno online a vše vyřešíte během chvilky?

Tak neváhejte a zapojte se do soutěže, ve které 10 z vás vyhraje roční neomezené předplatné MEDDI ELITE FAMILY s funkcí BioScan!

Telemedicína – lékařská péče 21. století!

Více informací najdete na stránkách www.meddi.com/cz nebo si stáhněte rovnou aplikaci ZDE

649d6554bafb2cifkovafinal.jpg