Stanovte si vlastní výzvu a zkuste nějakou novou aktivitu, u které si můžete dát do těla, pobavit se, podívat se na svět kolem nás novýma očima a užít si přítomného okamžiku! S osvěžením v podobě Zlatopramen Radleru 0,0 % to půjde snadno – je totiž unikátní tím, že neobsahuje ani kapku alkoholu. Stačí jen začít – od nuly a s čistou hlavou!


Zlatopramen Radler 0,0 % je bez umělých barviv, konzervantů a se sníženým obsahem cukru. Vyzkoušejte svěží novinku Zlatopramen Radler 0,0 % Mandarinka a jasmín nebo další z populárních příchutí, jako jsou Citrón, bezový květ a máta či Grep a rozmarýn.

Nová příchuť: Mandarinka s jasmínem v rodině hrdých nul

Zlatopramen Radler 0,0 % s příchutí Mandarinka a jasmín přináší kombinaci chuti osvěžující mandarinky a jemného, příjemně aromatického jasmínu. Ideální osvěžení pro ty, kteří upřednostňují svěží nápoj s bylinkovým podtónem.

Populární příchutě:

Zlatopramen Radler 0,0 % Citrón, bezový květ a máta v sobě nese chuť citronové šťávy s náznakem pivní hořkosti, kterou doplňuje chladivý dotek máty a omamná vůně bezového květu.
 
Zlatopramen Radler 0,0 % Grep a rozmarýn je tvořen vyváženou souhrou osvěžujícího grepu a příjemně aromatického rozmarýnového oleje. Skvělá volba pro ty, kteří vyhledávají nápoj s o něco vyšší hořkostí.

Zapojte se do soutěže, ve které 5 z vás vyhraje Zlatopramenem Radler 0,0 %!

Více informací na www.zlatopramen.cz