Model Spice je stylovou vlajkovou lodí společnosti Alpina.

Helma kombinuje velmi pevnou nárazuvzdornou skořepinu s HI-EPS výplní, která výborně absorbuje sílu nárazu. Edge Protect chrání hrany helmy po celém obvodu. Jedná se o nejbezpečnější helmu s vysoce účinným systémem tlumení nárazů.

Vnitřní měkkou část helmy jde snadno vyjmout a v případě potřeby vyčistit. Odjímatelné jsou i kryty uší, které lze velmi jednoduše sundat a schovat do kapsy.

Uchycení a snadné nastavení velikosti pomocí Run Systemu Ergo Snow zajistí správné a bezpečné usazení helmy na hlavě.

Vzduchové ventily, zabrání nahromadění tepla a zajistí příjemné ochlazení a dostatečné odvětrávání. Helma má v zadní části zateplený chránič krku, který udržuje šíji v teple. Zapínání helmy (Ergomatic system) pomocí vsunutí pásku do spony a otevírání pomocí zmáčknutí jednoho tlačítka je velmi jednoduché a zapínání jde ovládat dobře i v rukavicích. Technologie Y-clip slouží k přesnému a rychlému nastavení délky pásků u helmy tak, aby při pádu helma držela pevně na hlavě. Helma vytváří ideální pár s brýlemi Pheos.

Kromě našich tipů kde si užít parádní lyžování vám rádi doporučíme kvalitní výrobky pro ochranu zdraví. Proto jsme rádi, že nám společnost Alpina věnovala super lyžařskou helmu, kterou nyní můžete vyhrát v naší soutěži! Jste vášnivé lyžařky? Pak se zapojte do naší soutěže! Zima ještě nekončí a jarní prázdniny jsou před námi!