Na rozdíl od jiných zelených přípravků, většinou jednosložkových, kombinuje Blendea SUPEGREENS hned 4 různé zelené superpotraviny. Mladou pšenici, zelený ječmen, chlorellu a spirulinu. Pod všemi těmito názvy se schovává přírodní síla zelených superpotravin. Jen jedna lžička denně obsahuje komplex zdraví prospěšných živin a vitamínů, které detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy. Zelené superpotraviny pro výrobu Blendea SUPERGREENS pochází z panenské přírody Nového Zélandu a Taiwanu, kde jsou pěstovány pod přímým sluncem bez užívání jakýchkoliv chemických přípravků.obrazek.png

Sypká směs se užívá denně rozpuštěná ve vodě, ovocném džusu, či smoothie. Záleží na vás, čemu dáte přednost. Užívání by mělo být ale dlouhodobé. Zařaďte proto zelený zázrak do svého jídelníčku.

Více informací naleznete ZDE. 5aa8e182ea64bobrazek.png

Pět výherců
, kteří správně odpovědí, vyhrají dárkové balení. Balení obsahuje přípravek Blendea (90 g), který vám vystačí až na 30 dávek. Součástí je shaker pro pohodlnou přípravu zdravého koktejlu.