Vydáte-li se do historického centra našeho hlavního města, v ulici Melantrichova 17, nedaleko Staroměstského náměstí, si nemůžete nevšimnout největšího a nejstaršího obchodu, který zde Manufaktura provozuje téměř od svého založení v roce 1991. Právě nad touto překrásnou prodejnou, která prošla rozsáhlou a velmi zdařilou rekonstrukcí, najdete místo, které je jako stvořené pro tvůrčí zážitky.

Vstupte do překrásného prostoru, kterému vévodí originální nábytek připomínající laboratoř ze starých časů. Právě laboratoř je místem, kde vznikají kosmetické výrobky. „Staré časy“, tradice a historie, spolu s přírodními surovinami, které zde také uvidíte, inspirují značku Manufaktura od samého počátku.

V Zážitkové laboratoři Manufaktura Experience vládne dobrá nálada, kreativní atmosféra a tvůrčí duch. Přijďte se o tom přesvědčit na zábavné workshopy. Seznamte se s česku tradicí trochu jinak a odneste si krásný autentický zážitek i naprosto originální výrobek.

Jaký workshop si vyberete?

Vyrob si svůj šampon snů

Buďte u tvorby unikátního šamponu a namíchejte si svůj vlastní s Vaší oblíbenou vůní a barvou. Dozvíte se spoustu zajímavých informací o Manufaktuře, pivní kosmetice a přírodních ingrediencích.

Vytvoř si své domácí lázně

Objevte kouzlo domácích lázní s vlastnoručně vyrobenou relaxační kosmetikou. Prohloubíte své znalosti o aromaterapii, relaxaci a odneste si dva kosmetické výrobky (tělový olej a koupelovou sůl). 

Navrhni si svůj šperk

Staňte se šperkovým designérem a nechte pod Vašima ruka vzniknout naprostý originál vyrobený z tradičních českých komponentů.

Léto a prázdniny nahrávají cestování, objevování a nabádají k zážitkům a novým zkušenostem. Spojte svou návštěvu Prahy s unikátní, tvůrčí a provoněnou návštěvou a odneste si nejen zážitek.

5 výherců získá voucher na 2 vstupenky na workshop „Vyrob si svůj šampon snů“ v hodnotě 918 Kč. Voucher je platný do 31.8.2020 a je možné jej uplatnit na jakýkoliv vypsaný termín workshopu.

Pro více informací navštivte experience.manufaktura.cz. Nebudete-li mít štěstí v soutěži, ale i tak byste o zážitek nechtěli přijít, využijte zaváděcí akci se slevou -20 % na všechny nabízené worskhopy, kterou Manufaktura připravila pro první měsíc provozu.

Kód akce 203249 - zadejte v rezervačním systému, který najdete na webových stránkách. Akce platí do 16.8.2020.