Nedávno byla v Praze 4-Chodově otevřena unikátní klinika plastické chirurgie MEDICO BEAUTY. Vaše představy o vlastním těle či různé estetické problémy zde spolehlivě a k vaší plné spokojenosti vyřeší špičkoví plastičtí chirurgové s více než třicetiletou praxí a bohatými zkušenostmi nejen u nás, ale především v zahraničí. Primářka kliniky MUDr. Věra Šatánková působila mnoho let ve Spojených státech amerických, kde byla její práce oceněna udělením trvalého pobytu v USA za výjimečné schopnosti v medicíně. Dalším významným odborníkem je MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., který působil na několika klinikách v Praze a je velmi oblíbený zejména u ruské klientely.

Na klinice MEDICO BEAUTY dostanete péči na světové úrovni za české ceny, a to ve všech oblastech plastické a estetické chirurgie.

Více informací o nově otevřené klinice plastické chirurgie MEDICO BEAUTY a nabízených zákrocích naleznete ZDE.
 
Zapojte se do soutěže a vyhrajte voucher v hodnotě 10.000 Kč na zákrok dle vlastního výběru u špičkových plastických chirurgů kliniky MEDICO BEAUTY. Platnost voucheru je do 30. 6. 2018.

Soutěž je pouze pro registrované čtenářky. Pokud nejste registrovaná, učiňte to na této stránce: //zena-in.cz/profil/registrace. Pokud jste u nás již zaregistrovaná, ale ještě jste se nepřihlásila, nezapomeňte, že musíte znovu potvrdit heslo. Návod jak na to, najdete na této stránce: //zena-in.cz/clanek/nemuzete-se-prihlasit-navod-zde.