Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte jeden ze tří voucherů na ubytování do hotelu OREA podle vlastního výběru!

orea.jpg

Právě teď můžete navštívit například nově otevřený hotel OREA Resort Panorama Moravský kras v Blansku. Je to ideální místo, kam můžete vyrazit s dětmi za aktivním vyžitím, s kolegy na firemní teambuilding nebo když si jen budete potřebovat vyčistit hlavu a odpočinout si ať už sami nebo s partnerem. Jde o v pořadí již dvacátý hotel sítě OREA, kde je samozřejmostí široká nabídka služeb i jejich prvotřídní kvalita. 

Panorama nabízí 55 pohodlně vybavených pokojů, a to hned v několika kategoriích – vybrat si tak můžete přesně podle vašich preferencí.
Oblastí, na které si OREA zejména zakládá je gastronomie. Šéfkuchaři pracují jen s těmi nejčerstvějšími surovinami a připravují z nich výtečné lokální pokrmy v moderním pojetí. Bufetové snídaně jsou dokonce jedním z hlavních důvodů, proč se hosté do OREA hotelů vrací. A není se čemu divit, potěší vás nejen široký výběr snídaňových jídel, ale také výběrová káva připravena na všechny způsoby. Z hotelové restaurace budete zkrátka vždy odcházet nadmíru spokojení.

Clipboard02.jpg

A co vás čeká v hotelu OREA v Blansku?

Pro dokonalý komfort a zážitek navštivte vnitřní bazén se slanou vodou, saunový svět či vířivku. Hýčkat se pak můžete nechat v masážním centru, kde se o vás postarají skuteční profesionálové. Děti naopak potěší minizoo s oslíky, která se nachází přímo v hotelovém atriu, nebo některý ze zábavných animačních programů s maskotem Liškou Eliškou. Ani v případě, kdy se do Panoramy vydáte za prací, nebudete zklamaní. Součástí hotelu jsou moderně vybavené konferenční sály a menší salonky pro širokou škálu firemních akcí, seminářů či konferencí s kapacitou až 370 osob. Samozřejmostí je bezplatné parkování a Wi-Fi připojení.

Clipboard03.jpg

Máme 3 vouchery na ubytování po 1000 Kč, které můžete uplatnit kdekoli v síti hotelů Orea. 

www.orea.cz

Clipboard04.jpg