Zažijte letos v létě něco nového! Vydejte se na západ Čech a objevte místní historii, přírodní krásy i léčivé prameny. Komfortní lázeňský hotel ASTORIA Hotel & Medical Spa prošel rekonstrukcí a chystá se znovu otevřít brány hostům.  

062-48241936782-o.jpg

Karlovarský kraj je jedním z atraktivních regionů, které nabízí skvělé vyžití pro návštěvníky nejrůznějších zájmů i věkových kategorií. Kromě tradičních léčebných pobytů zde najdete relaxační a wellness programy, rozmanité vyžití pro sportovce i milovníky poznávání přírodních unikátů či historických památek.

Kvalitní hotel na prvním místě

Skvělou základnou pro odpočinek i poznávací pobyty je luxusní 4* hotel ASTORIA Hotel & Medical Spa, který leží v srdci Karlových Varů přímo naproti Mlýnské kolonády. Léčivé prameny tak mají hosté na dosah ruky. Hotel disponuje řadou komfortních pokojů s výhledem na kolonádu, bohatou nabídkou stravování i vlastní čajovnou, ve které si hosté mohou denně zdarma vychutnat čtyři druhy kvalitního čaje. Ubytovaní návštěvníci mohou přímo v hotelu využít lázeňské procedury po dohledem zkušených lékařů a terapeutů nebo si odpočinout ve vřídelní koupeli, v novém bazénu s masážnímu tryskami, saunovém světě nebo v solné jeskyni. Napětí z těla odstraní profesionální masáže nebo parafangový zábal. O hosty se tu denně stará příjemný a profesionální personál, připravený splnit jim každé přání.

ASTORIA-Double-room-Superior-1.jpg

Poznávání, kultura, výlety i sport
blobid3.jpg

Okolí Karlových Varů nabízí celou škálu aktivit i pamětihodností. V blízkém okolí města se nachází například Boží Dar, rašeliniště SOOS, Slavkovský les, hrad Loket, zámek Bečov nebo klášter Teplá. Přímo ve městě stojí za návštěvu světově proslulá sklárna Moser nebo muzeum s výrobnou tradiční Becherovky. Sportovci ocení běžecké trasy v okolních lesích, turistiku, nordic walking, cykloturistiku, sjíždění Ohře, golfová hřiště, vodní svět nebo přírodní koupaliště. Okolní příroda láká k procházkám, děti potěší výlet lanovkou na rozhlednu Diana, Motýlí dům nebo minizoo, rodiče zase možnost hlídání dětí, aby si mohli chvíli odpočinout. Po celé léto zde budou navíc probíhat koncerty a další kulturní programy. To pravé si tu najdou jednotlivci na léčebných pobytech, páry na romantickém víkendu, rodiny s dětmi i skupiny přátel.

 780.jpg

Výhodné balíčky i slevový voucher na lázeňské pobyty

Letošní pobyt v Karlových Varech se navíc vyplatí. Platnost lázeňských voucherů byla prodloužena až do konce roku. Na každý lázeňský pobyt o délce alespoň 6 nocí je možné uplatnit slevu 4 000 Kč na osobu. V kombinaci s výhodnými pobytovými balíčky ASTORIA Hotel & Medical Spa si letos můžete v Karlových Varech dopřát skutečně luxusní zdravotní dovolenou.

obrazek.png
Složení balíčku pro výherce:

  • 2 x Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji kategorie Comfort nebo Comfort Plus
  • 2 x Snídaně a večeře formou bufetu
  • Bazén a saunový svět v otevíracích hodinách zdarma
  • Nabídka hotelové čajovny zdarma (denně 4 druhy čaje)
  • Procedury Medical Spa pro oba: HydroJet masáž, Solná terapie
  • Oběd formou bufetu se slevou 30 %
  • Další procedury Medical Spa se slevou 30 %
  • Tipy na výlety po regionu – brožura KV Guide

Více na Astoria-spa.cz

Vyhrajte v naší soutěži pobyt v hotelu Astoria. Cena voucheru na 2 noci je 7 500 Kč. Vybereme jednu z vás, která získá 2 denní pobyt pro dvě osoby!