Pečujte o své namáhané ruce s českou kosmetikou Manufaktura a soutěžte o krásné a praktické balíčky.

5x Balíček pro krásné a čisté ruce s osvěžujícím grepem

Čisté ruce jsou tou nejlepší prevencí proti nevítaným hostům v nepříjemné „době virové“. Věnujte hygieně rukou mimořádnou pozornost a nepusťte si obávané strašáky k tělu. Když zrovna nemáte přístup ke kvalitnímu rostlinnému mýdlu a vodě, jejich funkci dokonale zastoupí dezinfekční antibakteriální gel na ruce. Hydratační krém s obsahem přírodních olejů a bambuckého másla se dokonale postará o pokožku rukou, která může častým mytím a používáním dezinfekčních prostředků trpět.

Balíček obsahuje: Dezinfekční antibakteriální gel s vřídelní solí, mátou a panthenolem MAXI 215 ml, Osvěžující krém na ruce s přírodními oleji a výtažky z grepu a pomeranče a Peelingové rostlinné mýdlo s mandlovým olejem – pomeranč & grep.

5x Balíček pro krásné a čisté ruce s relaxační vůní meduňky

Umyl/a sis ruce? Věta, kterou nejčastěji slýchají malé děti… Nyní si tuto otázku pokládá každý z nás, a to hned několikrát denně. Správné mytí rukou s použitím kvalitního mýdla je totiž tou nejlepší prevencí proti všem virům a bakteriím. Není-li možnost umytí teplou vodou, saháme po dezinfekčních prostředcích na bázi alkoholu. Následná péče v podobě aplikace hydratačního a regeneračního krému s dokonalou uklidňující vůní meduňky bude tou správnou rozmazlující tečkou pro Vaše ruce.

Balíček obsahuje: Dezinfekční antibakteriální gel s vřídelní solí, mátou a panthenolem MAXI 215 m, Pečující krém na ruce s vřídelní solí, meduňkou a hroznovým olejem a Rostlinné mýdlo s vřídelní solí, mandlovým olejem a meduňkou.

Manufaktura je 100% česká značka originální a kvalitní kosmetiky, díky které lze každou koupelnu proměnit v místo pro krásu, klid a relaxaci. Manufaktura byla založena roku 1991. Kosmetiku inspirovanou českou historií, tradicí a přírodou vyvíjí a vyrábí v pražských Čakovicích. Zakládá si na poctivé kvalitě, lokálním původu produktů, surovin, obalů, nápaditém designu a vysokém obsahu přírodních ingrediencí. Manufaktura je velmi aktivní v oblasti ekologie a udržitelného rozvoje a jako první firma v ČR získala jediný mezinárodně uznávaný certifikát o netestování na zvířatech (HCS).

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte jeden z balíčků od značky Manufaktura.