1. výhra: VitcoHair Conditioner pro posílení a růst vlasů

hair.jpgSníte o dokonalých vlasech, ale máte pocit, že vám to není souzeno? Kondicionér pro růst vlasů a posílení od kořínků VitcoHair Conditioner proniká hluboko do vlákna a posiluje vlas od kořínků po konečky. Díky této profesionální péči budou vaše vlasy posílené a snáze tak docílí do vysněné krásy.

Vitco Hair Conditioner umí:

Proniká hluboko do vlasového vlákna a obnovuje jej po celé délce
Posiluje vnitřní strukturu vlasu
Sjednocuje nerovnoměrný povrch vlasového vlákna
Vlasy jsou na dotek hladké a snadno se rozčesávají
Navrací vlasům zdravý, mladistvý vzhled a lesk

2. výhra: VitcoHair Shampoo Anti-Aging Restructuring

hair1.jpg
Zažijte dokonalou transformaci vlasů již po jediném umytí. Profesionální šampon VitcoHair Shampoo Anti-Aging Restructuring, For Achieving s unikátním složením dostává vlasy do dokonalé podoby a to téměř okamžitě.
Šampon šetrně, ale účinně zbavuje kadeře a pokožku hlavy zbytků stylingových produktů, mazu i dalších nečistot. Současně s tím pomáhá posilovat povrch vlasů, viditelně obnovuje polámané vlasy i roztřepené konečky a chrání je před dalším poškozením. Zabraňuje vypadávání a podporuje růst vlasů. Užívejte si skvělý pocit ze zdravého, lesklého, mladistvého vzhledu svých vlasů.


3. výhra: Kapsle VitcoHair pro dokonalé vlasy

hair2.jpgProdukt Vitco Hair je český produkt a čistě přírodní, který se stará o kvalitu Vašich vlasů a nehtů. Díky jeho jedinečnému zcela přírodnímu složení budou Vaše vlasy a nehty po jeho užívání opět silné, pevné a zdravé.

4. výhra: Vitco Perfect - Exklusivní parfém pro jedinečné ženy, 50 ml

hair3.jpg
Dechberoucí orientální vůně

Parfém dokáže potěšit každou ženu, která touží po vůni odpovídající jejím vlastnostem. Vůni, která bude vyzdvihovat její přednosti. Parfém otevírá jiskřivá a moderní interpretace osvěžujících tonů ovoce. V srdci se lahodně smyslnou intenzitou rozvíjí načasové aroma květin. V závěru vůně odhaluje svěží esence mošusu.

Vyhrajte v naší soutěži přípravky na vlasy nebo parfém od firmy Vitco. Vybereme 4 z vás, kteří získají 1 produkt.