Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte dárkvou kazetu YOUR SKINCARE ROUTINE plnou zajímavých produktů

z řady NOVAGE+ od Oriflame.

stazeny-soubor-5-.jpg

 • Zvýrazněte kontury svého obličeje a získejte liftingový efekt díky tomuto rituálu o čtyřech krocích. Produkty v rituálu Novage+ Lift + Firm jsou obohaceny o osm nejlepších bioaktivačních technologií ve své třídě. Účinně působí na ochablou pleť a zlepšují známky stárnutí, jako jsou jemné linky, vrásky a mdlý vzhled pleti. Při pravidelném používání budou kontury obličeje pevnější, vypnutější a krásněji vytvarované – s viditelnými výsledky již za dva týdny.
 • Vypíná, vyhlazuje a posiluje ochablou pleť
 • Již od prvního použití viditelně zlepšuje vzhled pleti
 • Pleť zanechává pevnější s výraznějšími konturami obličeje – již během pár týdnů
 • Váš rituál Novage+ posouvá vrstvení produktů na vyšší úroveň, abyste své pleti poskytli ještě lepší péči. Každý produkt je vyvinut tak, aby posílil účinek dalšího produktu, a to díky výkonným, přírodou inspirovaným bioaktivačním technologiím, které působí v dokonalé souhře s vaší pletí pro dosažení optimálních výsledků. Z
 • ískejte úžasné výsledky díky pouhým čtyřem krokům. Dodržujte rituál dvakrát denně, každý den, a uvidíte lepší výsledky - ještě rychleji.

Sada YOUR SKINCARE ROUTINE obsahuje:

 • Obnovující čisticí gel Novage+ – účinné a zároveň jemné čištění, které zajistí, že vaše pleť bude vyvážená a optimálně připravená k absorpci účinných látek z produktů rituálu. Složení obsahuje technologii Bio Lipid System.
 • Liftingové a zpevňující sérum Lift + Firm Novage+ zlepšuje pevnost a pružnost pleti, díky čemuž vypíná pleť a zvýrazňuje kontury obličeje. Zároveň redukuje výskyt jemných linek a vrásek. Je posíleno o bioaktivační technologie s kosmeceutickým účinkem, které jsou zároveň šetrné k pleti.
 • Liftingový a zpevňující oční krém Lift+Firm Novage+ je vyspělý multiaktivní oční krém s technologií podobnou retinolu, který byl vyvinut pro lifting a zpevnění pleti kolem očí. Zároveň působí proti vráskám a známkám únavy, aby byla pleť svěží, mladistvá a vypadala revitalizovaně.
 • Hutný omlazující denní krém Multi-Active s SPF 30 Novage+ posiluje a chrání kožní bariéru, zlepšuje hydrataci, pevnost, zářivost a texturu pleti a dosahuje výjimečných výsledků v boji proti stárnutí pokožky. Složení obsahuje technologie Bio Re: Barrier a Advanced Pollution System, vitamin E, kyselinu hyaluronovou, extrakt z vrbovky a ochranný faktor SPF 30.
 • Hutný omlazující noční krém Multi-Active Novage+ je vyvinut tak, aby aktivoval noční regeneraci pleti, zlepšil její hydrataci a zároveň viditelně redukoval vrásky a jemné linky; díky tomu dosahuje výjimečných výsledků proti stárnutí pleti. Složení obsahuje technologie Bio CeramidesPro a Advanced NightSync, vitamin E a bambucké máslo.