Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte krásný balíček s produkty Avéne.

1622366188.jpg

V balíčku najdete:

  • Plážovou tašku - Co když půjdete náhodou přímo z pláže na večeři a chcete vypadat elegantně?  Velká výhoda plážové tašky AVENE  je totiž fakt, že se hodí nejen na pláž, ale můžete ji vzít i do města. 
  • Avène Sport fluid SPF50+ - Osvěžující lehká textura navržená pro sportovní aktivity. Avène Sport fluid SPF50+ poskytuje vysokou ochranu proti UVA a UVB záření. Odpovídá všem náročným požadavkům na účinnost, kvalitu a spolehlivost. Fluid se dobře se aplikuje, nezanechává bílé stopy a je odolný proti vodě i pocení. Složení, které respektuje oceán a minimalizuje dopad na životní prostředí.
  • Avène Sprej pro děti SPF50+ - Pečujte o pokožku svých dětí. Avène Sprej pro děti SPF50+ dokonale chrání dětskou citlivou pokožku před škodlivým slunečním zářením a spálením. Inovovaná textura se snadno roztírá díky měnící se struktuře během aplikace (textura "olej ve vodě" se změní na texturu "voda v oleji"). Vytváří posílenou ochrannou bariéru vůči vnějším agresivním vlivům (slunce, chlór, mořská sůl). Zároveň hydratuje dětskou pokožku.
    Je vysoce voděodolný.