Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte VELKOU a hodnotnou dárkovou kazetu vlasové kosmetiky

z řady DUOLOGI od známé značky Oriflame.

stazeny-soubor-1-.jpg

V kazetě najdete:

  • Šampon proti vypadávání vlasů DUOLOGI - Šampon proti vypadávání vlasů je revitalizační šampon pro křehké vlasy, který při umývání osvěžuje pokožku hlavy a dodává jí novou energii. Připravuje ideální podmínky pro maximální vstřebatelnost tonika proti vypadávání vlasů, pomáhá posílit řídnoucí vlasy a snižuje jejich vypadávání.
  • Čisticí peeling proti lupům DUOLOGI - Čisticí peeling proti lupům je detoxikační peeling s dvojím účinkem pro hloubkovou exfoliaci pokožky hlavy, který ji nezbavuje přirozených olejů, zato odstraňuje nahromaděné nečistoty a tak podporuje zdravý vzhled vlasů. Kyselina salicylová, přísada známá z péče o pleť, pomáhá cílit na základní příčinu a šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky z povrchu pokožky hlavy, čímž ji okamžitě osvěží a redukuje množství lupů.
  • Hutný krémový kondicionér DUOLOGI - Hutný krémový kondicionér vlasovým vláknům přináší hloubkovou výživu, chrání je, hydratuje a opravuje, čímž okamžitě zlepšuje jejich stav. Protein keratin vlasy posiluje od kořínků, zatímco ochranné mangové máslo vlasy pomáhá prosytit hydratací; to vede k redukci lámavosti vlasů a posílení jejich odolnosti, což v budoucnu brání vzniku roztřepených konečků.
  • Lehký krémový kondicionér DUOLOGI - Lehký krémový kondicionér chrání, vyživuje a opravuje tenká vlasová vlákna, aniž by je zatěžoval. Obsahuje přísady péče o pleť, hedvábný protein a pro-vitamin B5, které ve vlasu pomáhají uzamknout hydrataci a posílit ho, čímž podporují celkovou odolnost vlasů – koktejl s bohatým obsahem živin podporuje lesk a revitalizuje vlasy zevnitř navenek. Optimální volba pro tenké či jemné vlasy, mléčně gelová konzistence vlasy vyhlazuje, vyživuje a pomáhá je snáz rozčesávat, ale nedělá žádné kompromisy s jejich objemem.
  • Zdokonalující CC sprej na vlasy DUOLOGI 10 v 1 - Víceúčelový krém na vlasy pro každodenní zkrášlení a péči, omezuje krepatění, vlasy jsou hedvábně jemné a lesklé. Dokonalá vyživující péče pro všechny typy vlasů, pomáhá vlasy posilovat a opravovat – viditelně redukuje roztřepené konečky, usnadňuje rozčesávání a chrání proti žáru.
  • Tonikum proti vypadávání vlasů DUOLOGI - Tonikum pro lokální aplikaci na pokožku hlavy podporuje růst zdravých vlasů od kořínků a redukuje jejich vypadávání, posiluje namáhané a křehké vlasy – pro vlasy silnější, hustší a živější.
  • Pomůcka na masáž pokožky hlavy DUOLOGI - Pomůcka na jemnou masáž pokožky hlavy podporuje krevní oběh a pomáhá odstranit usazené nečistoty, nahromaděné odumřelé kožní buňky a přebytečný kožní maz od vlasových kořínků – čímž podporuje zdraví vlasů.

O DUOLOGI :

Hybridní péče o vlasy s vlastnostmi péče o pleť podporuje péči o pokožku hlavy a celý rituál si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Složení s přísadami péče o pleť pro čištění, hydrataci a ošetření vlasů. Najděte nejlepší vlasový rituál pro svůj typ vlasů! DUOLOGI chrání a posiluje vlasy působením přímo na vlasové vlákno a zároveň udržuje optimální prostředí vlasové pokožky. Je čas začít pečovat o vlasy stejně jako o svou pleť!