Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte Sérum s chininem a BIO protěží alpskou od značky KLORANE.

klorane-serum-proti-vypadavani-vlasu-s-chininem-a-bio-protezi-alpskou-100-ml.jpg

Sérum s chininem a BIO protěží alpskou - S cílenou a vhodnou péčí nemusí být vypadávání vlasů důvodem ke stresu a můžete tento stav vyřešit. Klorane spojuje botaniku s vědou a přináší vlasům bez života sílu v podobě kúry s jedinečným komplexem obsahujícím chinin a protěž alpskou. Chinin zpomaluje vypadávání vlas, zatímco protěž alpská stimuluje růst a reguluje vlasový cyklus. Tento sprej vlasy nemastí a nelepí a snadno se používá. Jeho posilující účinek je okamžitý** a účinnost na vypadávání vlasů je prokázána již po 1 měsíci používání.

Výhody

  • Zpomaluje vypadávání vlasů: chinin působí ve vlasové pokožce a zpomaluje vypadávání.
  • Posiluje: tato kúra bohatá na vitaminy a stopové prvky (vitamin B a mangan) posiluje vlasy a obnovuje je.
  • Stimuluje: stimuluje růst vlasů díky kombinaci chininu, bio protěže alpské a manganu, která podporuje buněčný metabolismus vlasové pokožky.

Chinin

  • Cinchona, strom pocházející z Jižní Ameriky, se tradičně používá k posílení a povzbuzení. Jeho kůra je přirozeně bohatá na chinin, molekulu se silnými stimulačními účinky, která je koncentrovaná ve výtažku s patentovanými účinky proti vypadávání vlasů.

BIO protěž alpská 

  • Tato krásná bílá květina je známá svou schopností odolávat extrémním podmínkám, má silný antioxidační efekt a jedinečný, prokázaný účinek na růst vlasů.

Sérum obsahuje 98 % složek přírodního původu bez složek živočišného původu, silikonů, sulfátů a minerálních olejů.