NaPCA MOISTURE MIST

Zvlhčující produkt na vlasy, obličej i zbytek těla. Při aktivním stylu života je pěkné vědět, že své pleti můžete snadno dopřát zvhlčení. Dávka vlhkosti z rozprašovače dodá vaší pleti pocit osvěžení.

Velikost balení 250 ml
Internetová cena 463 Kč


SUNRIGHT® 35

Nyní očekávejte od svého ochranného krému proti slunci mnoho víc. Vystavování se slunečnímu záření může vést k nechtěným následkům, zahrnující předčasný výskyt viditelných známek stárnutí pleti, jako jsou linie a vrásky. Vaši pokožku ochrání pomocí voděodolného, nemastného složení, které poskytuje vysokou ochranu proti UVA/UVB záření a pomáhá tak chránit před viditelnými účinky fotostárnutí. Podpořte mladistvěji vypadající pleť s Nu Skin® Sunright® 35.

Velikost balení 100 ml
Internetová cena 669 Kč


5 COLOUR EYESHADOW PALETTE MOCHA BRICK

Díky našim dokonalým paletám 5 očních stínů s lehkostí vytvoříte nepřeberné množství vzhledu Vašich očí. Každá paleta obsahuje matující a třpytivé odstíny k zdokonalení přirozeného vzhledu Vašich očí nebo k dosažení intenzivního a dramatického pohledu. Zvýrazňují a dávají obrysy Vašim očím pomocí intenzivních barev, které se bezchybně a hladce nanáší a roztírají. Zdokonalte svůj vzhled ještě víc pomocí našich nových štětců na oční stíny, které jsou prodávány samostatně.

Internetová cena 1746 Kč

Získejte tuto luxusní sadu kosmetiky v naší soutěži.

Více informací o produktech naleznete ZDE.