Pokud ráda nakupujete, sbírejte body v Kauflandu a získejte tyto produkty značky Spice & Soul® můžete nyní získat v Kauflandu ve věrnostní akci se slevou až 83 %.

Vyberte si odměnu za nákupy v Kauflandu. Jak na to? Stačí si nasbírat slevu a vybrat si, co se vám líbí. 

Za každých 100 Kč nákupu obdržíte jeden bod, za každých 10 bodů slevu na vybraný produkt. Body za nákupy můžete sbírat až do 29. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Více informací najdete na stránkách www.kaufland.cz

Spice & Soul® – Kaufland nabízí kvalitní kuchyňské doplňky
Pánve, hrnce, nádobí a další pomůcky pro pečení, vaření i servírování pod vlastní značnou Spice & Soul® nabízejí prodejny Kaufland. „Vaření a pečení je mnohem víc než jen příprava jídla. Je to vášeň, kterou sdílí mnoho lidí. Kromě nejrůznějších ingrediencí je rozhodující právě správná volba hrnců, pánví či nožů,” říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland. Kuchyňské doplňky Spice & Soul® jsou praktické a cenově dostupné. Navíc s věrnostním programem lze nyní získat sadu luxusních nožů s příslušenstvím se slevou až 83 % oproti doporučené prodejní ceně.

Velký kuchařský nůž, Nůž Santoku na asijskou kuchyni nebo Nůž na chléb Spice & Soul® mohou zákazníci za nasbírané věrnostní body získat za pouhých 99,90 Kč místo původní ceny 599 Kč. „Ergonomicky tvarovaná rukojeť nožů umožňuje pevné a pohodlné držení, čepel i ostří jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní chromované molybden-vanadiové nerez oceli.” dodává Maierl. V nabídce věrnostní akce je 6 typů nožů (od 69,90 Kč), Nůžky (69,90 Kč), Ocílka (99,90 Kč), Bambusový blok na nože (199,90 Kč) i praktické Bambusové prkénko (119,90 Kč). Věrnostní akce trvá do 29.10.2019 nebo do vyprodání zásob.

V naší soutěži se jeden z vás může těšit na Sada luxusních kuchařských nožů Spice & Soul v hodnotě 5 390 Kč.

Krájejte jako šéfkuchař
Až vezmete do ruky dokonale vyvážený nůž značky Spice & Soul®, budete se cítit jako skutečný šéfkuchař. Ergonomicky tvarovaná rukojeť umožňuje pevné a pohodlné držení, čepel i ostří jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní chromované molybden-vanadioné nerez oceli, která je odolná vůči ztupení. Vyhrát můžete sadu, která zahrnuje 6 nožů, například na chléb, kuchařský, univerzální, Santoku na asijskou kuchyni, dále nůžky, ocílku na broušení, bambusový blok i praktické prkénko v celkové hodnotě 5 390 Kč. Sada nožů Spice & Soul® bude vaší kuchyni slušet.