svas.jpg

 
Škola už je v plném proudu a nejeden rodič přemýšlí nad tím, jak dětem pravidelně dopřát dobrou a zdravou svačinu. Potřebnou inspiraci přináší kuchařka s příznačným názvem Velká svačinková bichle, která vyšla na sklonku loňského roku.

Na její enormní úspěch nyní autoři navazují Velkou obědovou bichlí, která v sobě na více než 400 stránkách ukrývá 190 jednoduchých receptů na hravé, chutné a vyvážené obědy pro celou rodinu. Vyberou si milovníci masa, vegetariáni i ti, kteří chtějí do jídelníčku zařadit více luštěnin.

Každý recept je vymyšlen tak, aby poskytl plnohodnotný oběd. S tím, aby byly obědy opravdu nutričně vyvážené a nic důležitého v nich nechybělo, autorkám pomohla specialistka na výživu a nutriční terapeutka Mgr. Dana Hrnčířová.

Součástí každého receptu je opět také autentická fotka, podle které lze pokrm snadno „nainstalovat“ do krabičky. Velkou obědovou bichli si můžete až do 23. září pořídit za zvýhodněnou cenu v rámci crowdfundingové kampaně na HitHitu. Více informací najdete na www.obedovabichle.cz.

sv1.jpg