Potřebujete nové ručníky a navíc rády podpoříte ekologické inovace? Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte 3 velké ručníky z recyklovaného materiálu.

1200x1200.jpg

(ilustrační foto, ručníky jsou v zeleno-bílé barvě)

 • Ručníky vznikly spoluprací komunity SEAQUAL INITIATIVE, která sbírá odpad ze dna oceánů a vytváří z něj unikátní tkaninu a společností Secaneta - Výrobce textilu, specializující se na žakárové a digitálně potištěné ručníky a domácí textilie.

  O společnosti Secaneta:
 • Podporujeme INICIATIVU SEAQUAL tím ,že vyrábíme naše produkty z recyklovaného polyesteru z plastu sbíraného ze dna našich oceánů.
  Přispíváme k udržitelnosti planety:
  Naše výrobky jsou vyrobeny z recyklovaných vláken, což pomáhá šetřit energii a spotřebu vody.
  Ve společnosti Secaneta se staráme o životní prostředí tím, že naše ručníky vyrábíme ze 100% čisté energie prostřednictvím naší fotovoltaické elektrárny.
  O společnosti SEAQUAL INITIATIVE:
 • SEAQUAL INITIATIVE spolupracuje s nevládními organizacemi, rybáři, komunitami, úřady, průmyslem a značkami, aby pomohla vyčistit naše oceány od mořského odpadu
  Příze SEAQUAL :
 • SEAQUAL je vysoce kvalitní 100% spotřebitelsky recyklovaná polyesterová příze obsahující SEAQUAL MARINE PLASTIC od SEAQUAL INITIATIVE.
  Příze má téměř identické fyzikální vlastnosti jako panenský polyester a je k dispozici v různých velikostech a úpravách (jak v nekonečném vláknu, tak v střižových vláknech).
  Používá se v mnoha aplikacích, včetně oděvů a doplňků, smluvního a automobilového čalounění, bytového zařízení a technických textilií.