Těšíte se na dárky hlavně kvůli dětem? Je pro vás nejdůležitější pod stromečkem vidět rozzářené dětské oči? Pak soutěžte o rodinky Sylvanian Familis a věřte, že šťastných dětských očí se určitě dočkáte.

Lidé z celého světa milují Sylvanian Families již od roku 1985. Jsou to postavičky zvířátek vyrobené s nostalgickým nádechem, které přitahují lidi různých věkových skupin. Filozofie Sylvanian Families je postavena na 3 konceptech: příroda, rodina a láska a na tomto základě si může dítě rozvíjet sílu představivosti a učit se pečovat a sdílet společně všechny pocity. Sylvanian Families je tady od toho, aby v dětech rozvíjela klíčové sociální dovednosti. „

Sylvanian Families je “evergreenová" hračka. Oslovuje širokou skupinu holčiček, ale také chlapečků a nabízí spoustu možností a rozmanitých situací jako u hry s panenkami, zdobení domů, sestavování nábytku, a převlékání. Neexistují žádná pravidla, která by dětem bránila vytvářet si své vlastní příběhy.

V základní nabídce najdete převážně čtyřčlennou rodinu zvířátek. Jako to je v mnohých rodinách, tatínek, maminka a dvě dítka. U některých rodinek,  např. oříškových veverek ,si můžete ještě dokoupit krásná miminka.

Zapojte se do soutěže, ve které tři z vás vyhrají jednu rodinku Sylvanian Families!

Více inspirace najdete na stránkách http://sylvanianfamilies.net/cz