Zapojte se do soutěže a vyhrajte krásné balíčky, ve kterých se můžete těšit na:

  • Sůl do koupele 500g (Levandulové snění)
  • Sada masážních olejů 3x20 ml
  • Sada sprchového gelu a tělového mléka 2x200 ml (Mandlové květy)

Balíčky v hodnotě 687 Kč vyhraje 3 z vás!

Sůl do koupele 500g (Levandulové snění)
Koupelová sůl Kneipp® Levandulové snění vás během chvilky přenese na prázdniny do romantického Provence, kde není místo pro starosti, únavu ani stres. 
Éterický levandulový olej uvolňuje tělo, zklidňuje mysl a vrací energii po náročném dni. Stačí 15 minut v horké lázni s jednou dávkou koupelové soli a budete se cítit jako znovuzrození. Dopřejte si zaslouženou relaxaci. Stačí 15 minut v horké koupeli a všechny starosti doslova odplují pryč.

sul.jpg

Sada masážních olejů 3x20 ml
Jak lépe zakončit den, než příjemnou a provoněnou masáží? Užijte si péči jako v masážním či kosmetickém salonu i v pohodlí vlastního domova. Masážní oleje Kneipp® obsahují účinné látky rostlinného původu, jsou bez konzervantů (konzervační látky podle kosmetického nařízení EU), parafínů, silikonu a minerálních olejů. Při masáži uvolňují éterické oleje, které pokožku nádherně provoní a zároveň ji blahodárně vyživí. Nenechávají mastný film, a přesto pokožka po jejich použití zůstává dlouhodobě vláčná. Sada obasahuje masážní oleje Staré dobré časy, Ylang-Ylang a Mandlové květy.

oleje.jpg

Sada sprchového gelu a tělového mléka 2x200 ml (Mandlové květy)
Máte-li suchou a citlivou pokožku, pak jistě dobře víte, že najít vhodnou tělovou kosmetiku není jen tak. Přípravky pro každodenní péči o tělo z řady Mandlové květy Kneipp® ale mohou být přesně to, co hledáte. Ve sprchovém gelu je použita kombinace přírodních olejů, která jemně čistí, příjemně voní a zároveň vyživuje pokožku. Tělové mléko potom obsahuje mandlový olej a bambucké máslo, které účinně hydratuje a vyživuje i suchou, citlivou a na péči náročnou pokožku. Tělové mléko ani sprchový gel neobsahují konzervanty (konzervační látky podle kosmetického nařízení EU), parafíny, silikony ani minerální oleje.

mandlove-kvety.jpg

Zapojte se do soutěže a vyhrajte krásné balíčky Kneipp v hodnotě 687 Kč! Vyhraje 3 z vás (v balíčku najdete všechny 3 sety)!

Hrajeme o:

  • 3x Sůl do koupele 500g (Levandulové snění)
  • 3x Sada masážních olejů 3x20 ml
  • 3x Sada sprchového gelu a tělového mléka 2x200 ml (Mandlové květy)