Baby Dove Rich Moisture šampon 400 ml
Dětský šampon DOVE BABY Rich Moisture je speciálně vyvinutý pro péči o citlivou dětskou pokožku. Jemně a šetrně vlasy čistí a dodává jim potřebnou hydrataci. Zanechává je hebké, dokonale čisté a příjemně vonící. Pokožce hlavičky, která patří mezi nejcitlivější místa, poskytuje důležité vyživující látky. Přípravek je velmi šetrný k očím, je hypoalergenní, dermatologicky a oftalmologicky testován.


Baby Dove Rich Moisture krém proti opruzeninám 42 ml
Přípravek Dove Baby Rich Moisture je ideální pomocník v boji proti opruzeninám. Zabraňuje vzniku opruzení a vytváří ochrannou vrstvu na dětské pokožce. Hloubkově hydratuje pokožku, chrání před tvorbou opruzenin, regeneruje již vzniklé opruzeniny a navrací pokožce komfortní pocit.
Dermatologicky testováno.

Baby Dove Rich Moisture mýdlo 75 g
Hledáte-li pro své miminko něco více, než jen obyčejné mýdlo, vyzkoušejte nové dětské mýdlo od Baby Dove. Mýdlo Baby Dove Rich Moisture obsahuje výživné a hydratační složky, které udrží pokožku vašeho děťátka vláčnou, hladkou a voňavou po každém koupání. Dětské mýdlo Dove je hypoalergenní s neutrálním pH, takže se již nemusíte obávat podráždění pokožky vaší ratolesti. Pokožka vašeho miminka bude s produkty Rich Moisture v těch nejlepších rukou! 

Vyhrajte všechny tři produkty z řady Baby Dove Rich Moisture v naší redakční soutěži!