Říjen bude na Cartoon Network nadupaný, na malé i velké diváky čeká spoustu novinek, maratonů a premiér. Mimo jiné se mohou těšit na nové epizody oblíbených seriálů Craig od potoka, DC Super Hero Girls, Houbíci nebo Ninjago! Premiéru bude mít také speciální díl ze seriálu Ben 10.

cn.jpg

Přinášíme vám malou ochutnávku nač se mohou v říjnu těšit děti i dospěláci:

CRAIG OD POTOKA
Hallowenský díl od 4. října
Nové díly z třetí řady od 9. října

DC SUPER HERO GIRLS
Premiéra druhé řady od 18. října

HOUBÍCI
Premiéra druhé řady 25. října

BEN 10
Premiéra speciálu Zánik Aliena v neděli 10. října

NINJAGO
Premiéra třetí řady od 11. října

To však není vše!

Zapojte se do soutěže a vyhrajte krásná bezdrátová sluchátka od Cartoon Network pro své dítko!

cnsluchatka.jpg

Cartoon Network je divizí společnosti Warner Media a představuje světové číslo jedna v oblasti animovaných televizních seriálů. Kanál Cartoon Network nabízí dětem i celým rodinám ten nejlepší původní obsah, jako jsou seriály Ben 10, Craig od potoka, Steven Universe, Gumballův úžasný svět, Raketové holky či Mezi námi medvědy.

Cartoon Network působí ve 187 zemích, sledovat ho může přes 450 miliónů domácností a jeho obsah byl přeložen do 33 světových jazyků. Díky tomu inspiruje novou generaci tvůrců a inovátorů, kterým ukazuje průnik mezi kreativitou a technologiemi.

cnlogo.png

Oceňované sociální aktivity kanálu Cartoon Network s názvem Stop Bullying: Speak Up a CN Buddy Network (v ČR známé pod názvem CN Buddy: Buď kámoš, postav se šikaně)

jsou často využívanými zdroji mezi dětmi a dospělými, kteří hledají nástroje na pomoc v boji proti šikaně.