Zapojte se od naší redakční soutěže a vyhrajte svěží balíček od Manufaktury!

437385-3.jpg

V balíčku najdete:

Čistící gel/ peeling/ maska - Multifunkční čisticí gel, peeling & maska na obličej 3v1 se svěží vůní okurky je naprostým základem v péči o mastnou až aknózní pleť. Zaručuje dokonalé a hloubkové čištění pleti, zmírňuje projevy akné, hydratuje a rozjasňuje pokožku. Díky tomu pleť dokáže absorbovat účinné látky z následných kosmetických přípravků.
Pleťová voda - Svěží bylinkovo-okurková čisticí pleťová voda a hydratační tonikum jemně čistí a zklidňuje mastnou i problematickou pleť se sklonem k akné. Zmírňuje projevy akné, hydratuje, rozjasňuje a chrání pokožku před škodlivými vlivy znečištěného prostředí.
Pleťový krém - Jemný přírodní pleťový krém je ideální na mastnou pleť a pleť se sklonem k akné. Lehký hydratační krém na obličej se svěží vůní okurky výrazně zmírňuje akné, matuje příliš lesklou pleť a vrací suché pleti její vláčnost. Na pokožce navíc vytváří ochrannou bariéru proti škodlivým vlivům prostředí.
SOS gel na akné a pupínky - Trápí Vás akné na tváři, bradě, čele nebo na krku? Mimořádně účinný čisticí SOS gel na pleť s praktickým skleněným aplikátorem slouží jako okamžitá pomoc pro vysušení a zklidnění pupínků. Skvělý je i na drobné oděrky a štípance. Malá, ale šikovná kosmetika na akné je ideální do kapsy nebo kabelky.