Ostropestřec pro játra jako nová

Doslova zázračným pomocníkem pro novoroční detoxikaci je ostropestřec mariánský. Přesněji jeho semena, která se používají už po staletí na játra a další nejrůznější neduhy. Zátěž pro játra představuje nejen alkohol, ale také užívání léků či život v znečištěném prostředí. To vše se na nich podepisuje. Přitom jsou životně důležitým orgánem. Probíhá v nich většina procesů souvisejících s metabolismem cukrů, tuků a aminokyselin. Zároveň zbavují organismus toxických látek. Z těchto důvodů byste se měli o svá játra starat a co nejúčinněji je chránit. V tom vám pomůže přípravek Naturevia Ostropestřec Forte s mimořádně vysokým obsahem účinné látky silymarinu, což je extrakt ze semen ostropestřce mariánského, který podporuje nejen jejich detoxikaci, ale i regeneraci po všech druzích jaterních onemocnění a zároveň pomáhá rovněž udržet jejich správnou funkci a podporuje zažívání. Mimo to je ostropestřec velmi silný antioxidant, chrání buňky celého organismu proti poškození volnými radikály a před nepříznivými vnějšími vlivy. Má blahodárný vliv na zdraví srdce a správnou hladinu krevního cukru. Je tedy ideálním pomocníkem při novoroční očistě.

Zažívání v pohodě

K Vánocům patří dobré jídlo, pití a cukroví. Právě tato kombinace se může nepěkně podepsat na vašem zažívání. Abyste dostali vaše střeva rychle do formy a obnovily v nich správnou rovnováhu, vám pomohou probiotika. Věděli jste, že poruchy imunity až v 90 % souvisí s narušenou střevní mikroflórou? Abyste byli zdraví i v novém roce, je potřeba dbát o vyvážené prostředí ve střevech. K tomu vám pomohou například Naturevia Laktobacily 5, které obsahují unikátní komplex pěti vybraných kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu. V jedné kapsli přípravku je 15 miliard těchto mikroorganismů. Takže nejen očista, ale také případná obnova zažívání bude hračka.

Udělejte tedy hned v novém roce důkladný úklid ve svém těle a podpořte imunitu. Zbavte se škodlivin nejen z jater, ale i střev. Uvidíte, že se budete cítit lépe.

Co můžete vyhrát v soutěži:

1x balíček přípravků Naturevia pro 3 z vás, který obsahuje Naturevia Ostropestřec Forte a Naturevia Laktobacily 5. Hodnota 1 výhry je cca 530 Kč.