Letní scéna Divadla Kalich a jeho hostů si za tři roky získala prestiž, je zárukou výborné zábavy i těch největších hereckých či hudebních hvězd. Její program je opět plný prvotřídně obsazených komedií pro tu správnou letní pohodu, koncertů i víkendových dopoledních pohádek. A nabízí hned několik atraktivních novinek.

lady1.jpg

Tereza Kostková a Carmen Mayerová se vám představí (Na útěku), Jana Paulová a Václav Vydra (Nikdy není pozdě), Petr Rychlý a Luboš Veselý (S pravdou ven) a dojde také k jednomu velkému návratu, totiž legendárního představení Petra Čtvrtníčka a Jiřího Lábuse Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit…?.


A těšit se můžete na celou řadu dalších oblíbených tváří – Ivu Janžurovou, Pavla Zedníčka, Barboru Hrzánovou, Dagmar Peckovou, Jiřího Langmajera, Sabinu Remundovou, Radka Holuba, Aleše Hámu a mnoho dalších, z hudebníků třeba na Ondřeje Havelku či Jarka Nohavicu. Komfortní areál letní scény je zastřešený, nemusíte se tedy obávat zrušení představení kvůli dešti.

Pokud se rozhodnete vyrazit s dětmi v sobotní dopoledne na pohádku, okolní park nabízí další vyžití pro celou rodinu, velkým zážitkem je samozřejmě také návštěva samotné žižkovské věže (se vstupenkou na letní scénu na ni můžete využít slevu), takže si užijete prázdninový den, jak má být.

Více inspirace najdeta na stránkách www.divadlokalich.cz

Zapojte se do soutěže, ve které 5 z vás získá dva poukazy na Prima Hvězdné léto pod žižkovskou věží!
Představení si zvolíte dle vlastního výběru.

kalichj.jpg