Nyní můžete sklízet pomocí sbírky nástrojů, které jsou navrženy tak, aby byl tento proces přesnější, efektivnější a nakonec i radostnější.

Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte dva produkty od Fiskars, které vám pomohou při sklízení.

1063326-4-productimage.jpg

Vyhrát můžete:

  • Koš Fiskars Plus Garden Košík na sklizeň je ideální pro sběr, přepravu a čištění sklizně a potravinářských zahradnických nástrojů. Cedníková strana má odtokové otvory pro mytí právě sklizených produktů, zatímco uzavřenou stranu lze použít pro namáčení nebo přepravu čistých produktů nebo nástrojů. Ergonomické postranní rukojeti jsou ideální pro nošení oběma rukama, zatímco sklopné rukojeti jsou blokovány pro pohodlné používání jednou rukou. Vyrobeno z odolného plastu.
  • Solid Nůžky na bylinky - Fiskars Nůžky na bylinky se vyznačují rychlým, přesným a čistitelným designem, který je ideální pro sběr a přípravu bylin, květin a zahradního ovoce a zeleniny. Plně kalené, přesně broušené čepele z nerezové oceli zůstávají ostré i při vysokém použití pro čisté řezy Špičaté špičky dodávají kontrolu nad stříháním ve stísněných prostorech. Maximalizuje sílu vašeho palce a ukazováčku pro lepší ovládání. Pružina Easy Action (TM) po každém střihu jemně otevírá nože, což pomáhá snižovat únavu. Dodávané pouzdro nabízí bezpečné skladování a chrání čepele před poškozením.