Chcete si koupit nové šaty se zajímavým střihem? Doplňte svůj look i krásným opálením.

3260cdbc910b2327a89d4b83f9222f46.jpg

Zapojte se do redakční soutěže a vyhrajte balíček Astrid, ve kterém najdete:

  • Hydratační mléko na opalování - Astrid sun eco hydratační mléko na opalovaní OF30 obsahuje inovativní složení - širokospektrální fotostabilní ochrana před škodlivými vlivy UV záření, infračerveného záření a viditelného světla. Ecosun Pass certifikace: Technologie ekologicky vyvážených UV filtrů ohleduplná k životnímu prostředí. Složení pečuje o ekosystém oceánů, neobsahuje UV filtry oktinoxát, oxybenzon a oktokrylen. Astrid sun eco hydratační mléko na opalovaní OF30 je vhodné pro citlivou pokožku. Vyvinuto tak, aby se minimalizovalo riziko alergických reakcí. Zároveň nezanechává bílý film.
  • Hydratační mléko na opalování pro děti - Astrid Kids eco hydratační mléko na opalovaní OF30 obsahuje inovativní složení - širokospektrální fotostabilní ochrana před škodlivými vlivy UV záření, infračerveného záření a viditelného světla. Astrid Kids eco hydratační mléko na opalovaní OF30 je vhodné pro citlivou pokožku. Vyvinuto tak, aby se minimalizovalo riziko alergických reakcí. Zároveň nezanechává bílý film a je vhodný pro děti od 3 let.
  • Samoopalovací mléko - Astrid Samoopalovací mléko na tvář i tělo má lehké, snadno vstřebatelné složení, které zajistí přirozené a stejnoměrné opálení bez účinků slunečního záření.
    Mléko obohacené o vitamin E zanechává na pokožce pocit hydratace a svěžesti a napomáhá prodloužit efekt opálení. Dopřejte si přirozeně opálenou pokožku bez slunce po celý rok!