Zachycení Xtra výjimečné fotografie

Uvedením modelu HONOR 9X zdůrazňuje společnost závazek přinést zážitek z jejich vlajkové lodi každému. HONOR 9X se pyšní trojitým 48 Mpx fotoaparátem a může se pochlubit celou řadou funkcí, které vám zajistí úžasné fotografie za všech okolností. Telefon dokáže prostřednictvím AIS super nočnímu režimu zachytit fotografie i za špatných světelných podmínek. Můžete si být jisti, že zachytíte každý kousek své oblíbené krajiny s mimořádnými panoramatickými schopnostmi 120° ultra širokoúhlé kamery, důsledně a s bezchybnou přesností všech vašich snímků co nejpodrobněji s širokou závěrkou f/1.8 a velkým senzorem 1/2”.


(Fotografie zachycená na HONOR 9X pomocí super nočního režimu AIS)


(Fotografie zachycená na HONOR 9X s 48Mpx kamerou)

Xtra výjimečný FullView displej s ohromujícím dynamickým X designem

Pro pohlcující zážitek z pozorování s nulovým rozptylem se HONOR 9X může pochlubit 6,59” širokoúhlým displejem s nulovým výřezem a 91 % poměrem displeje k tělu telefonu.

HONOR nevěnuje pozornost jen špičkové technologii, velký důraz klade i na design a styl. Zadní panel HONOR 9X je vyroben z více než 100 000 geometrických diamantových dlaždic, které odrážejí slunečné paprsky a vytvářejí tak jedinečný dynamický X design, který posouvá hranice designu.

Nyní máte možnost vyhrát v naší soutěži zbrusu nový HONOR 9X!

Další produktové vlastnosti

  • Holografický 3D zakřivený panel s rámem o hloubce 8,8 mm
  • 3.5 mm sluchátkový jack
  • Obousměrný USB-C konektor
  • Automatický přední pop-up fotoaparát
  • Celodenní výdrž baterie 4000mAh
  • 128 GB interní úložiště, které lze rozšířit na 640 GB pomocí microSD karty 512 GB

Sada nositelných doplňků k rozšíření digitálního životního stylu

Jak se stáváme stále více online společností, HONOR připravuje cestu pro větší osvojení nositelné technologie pomocí řady bezdrátových sluchátek a fitness náramků. HONOR nedávno upgradoval fitness náramek HONOR Band 5 se zcela novou funkcí, která uživatelům umožňuje sledovat saturaci kyslíkem v jejich krvi (SpO2). Honor Band 5 pomocí funkce měření srdeční frekvence pomůže každému dosáhnout optimálnějšího a bezpečnějšího cvičení. Sluchátka HONOR Sport Pro přicházejí s ergonomickým popruhem za krk, které poskytují celodenní pohodlí a velmi kvalitní poslech s odolností proti potu, což z nich činí perfektního společníka během tréninku.

Více na HIHONOR.COM