Karta vám každý den umožní 1 volný vstup do jakéhokoli partnerského zařízení a můžete tak v jednom týdnu vystřídat bazén, posilovnu, saunu, jógu a najít si přesně takovou aktivitu, která vám vyhovuje nejvíce. Kromě široké škály aktivit můžete nově navštívit také minigolf a adventure golf!

S kartou získáte i přístup k novinkám, které MultiSport v červenci představil. Můžete se registrovat do MultiClubu, v němž naleznete atraktivní nabídky prémiových partnerů i slevy do obchodů se sportovními potřebami či zdravou výživou.

Pokud se vám zrovna nechce opouštět pohodlí domova, můžete využít platformu My MultiSport, která zdarma nabízí cvičební videa v délce od 15 do 60 minut. Kondiční trénink, kardio nebo zdravotní cvičení vedené profesionálním trenérem tak zvládnete třeba ještě ráno před cestou do kanceláře.

Neposkytuje váš zaměstnavatel benefit v podobě MultiSportky? Zapojte se do soutěže, vyzkoušejte ji, a pokud se vám příležitost navštívit každý den vaše oblíbené sportoviště zalíbí, doporučte MultiSportku i svému zaměstnavateli!

Vyhrajte v naší soutěži kartičku MultiSport. Po její aktivaci máte každý den jeden vstup zdarma na sportovní a relaxační aktivity a to po celý měsíc.