Pakliže se bojíte mít doma jakoukoliv váhu, aby se vám neprotočily panenky, vězte, že s novou váhou se vám to nestane. Pokud se na ní budete pravidelně vážit, nemůže se stát, že vaše váha naroste do nepříjemných rozměrů. Bílá elegantní osobní váha ETA Helen 2780 90000 bude pro vás tím pravým pomocníkem na hlídání vaší tělesné váhy.

Moderní osobní váha s plastovou vážící plochou nabízí kromě klasického vážení mnoho funkcí k měření tělesné analýzy na základě 5 parametrů.Váha umí zanalyzovat nejen tělesný tuk a množství vody v těle, ale také množství tělesné svaloviny, přibližnou váhu kostí nebo doporučenou dávku kilokalorií pro to nejoptimálnější fungování vašeho těla. Pokud si hlídáte váhu, nebo držíte dietu, bude pro vás informace o kaloriích velmi užitečná. Díky těmto jednotlivých údajům se vám bude hubnout mnohem jednodušeji a lépe. 

A jak to všechno funguje? Stačí zadat do váhy ETA Helen 2780 90000 5 základních parametrů – výšku, váhu, věk, pohlaví a biologický odpor a tělesnou analýzu pak uvidíte na přehledném LCD displeji s jasným modrým podsvícením. 

S těmito údaji budete mít vždy přehled o vašem těle. Tak můžete jednoduše uzpůsobit svůj jídelníček, pohyb a celý životní styl k vaší vysněné váze.

Zapojte se do naší redakční soutěže a vyhrajte váhu ETA Helen.