Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte jeden ze tří balíčků s luxusní sprchovou pěnou a jógamatkou Rituals.

Mezinárodní den jógy je sice už za námi, ale jeho atmosféru si můžete alespoň částečně připomenout sami.

Zacvičte si jógu a užijte si rozmazlování díky sprchové pěně z nové kolekce The Ritual of Mehr, která díky svému složení zlepšuje náladu a dodává energii Vaší duši. The Ritual of Mehr oslavuje radost, pomáhá Vám vnést tuto vitalitu do Vašeho života.

62bd72a0ed8081000x725-2021-March-RitualofMehr-KeyVisual-264-RGB.jpg

Svět slaví Mezinárodní den jógy se slaví pravidelně každý rok. Akce se konají po celém světě, například v New Yorku, Paříži, Londýně nebo Sydney, s vizí, aby se na nich lidé propojili prostřednictvím cvičení jógy. V Praze se letos jogíni sešli na jednom z nejikoničtějších míst, na Karlově mostě. Generálním partnerem této úžasné akce byla značka Rituals. 

62bd7494e179aClipboard01.jpg

Jednotlivým účastníkům poskytla značka Rituals jógamatky, které si potom mohli odnést domů jako poděkování za jejich účast a na památku tohoto výjimečného dopoledne. Jednu takovou jógamatku teď můžete vyhrát spolu se sprchovou pěnou The Ritual of Mehr.

62bd74ad96e27TheRitualofMehrFoamingShowerGelml.jpgVíce informací o značce Rituals a její nové kolekci The Ritual of Mehr najdete na www.rituals.cz.