w1.jpg

Předem plněná pračka v neúspornější energetické třídě A podle nového systému energetických štítků pojme až 10 kg prádla. Má velký LCD displej v českém jazyce, který zobrazuje zvolený program a přídavné funkce, teplotu i čas.

Skvělé je, že ji během praní skoro neuslyšíte. Dokonce i při odstřeďování dosahuje maximální hlučnosti 71 dBA, což ji řadí do nejnižší třídy hlučnosti A. Využívá totiž nejpokročilejší ZenMotor™ s přímým pohonem. Vertikální i horizontální vibrace navíc v maximální míře pohlcují speciálně navržené boční panely. Ani zásuvka na praní nevydává žádné nepříjemné zvuky, protože je vybavena tichým posuvem s mechanismem Push To Open. Stačí jemně zatlačit a tiše se vysune. Pračka je vybavena i speciálním extra tichým programem, který za celou dobu praní nepřesáhne 60 dB. Takže můžete klidně prát i pozdě v noci bez obav, že vzbudíte děti nebo sousedy.

Novinka využívá i nejnovější technologie a funkce, které umožňují velkou úsporu energie, vody a pracího prostředku. Senzorová technologie 6. SMYSL totiž sama rozezná na základě zvoleného programu a úrovně nasákavosti tkaniny množství vloženého prádla a podle toho nastaví optimální spotřebu vody, energie a času. Ušetří až 45 % energie, avšak zároveň stále zajišťuje dokonalé výsledky praní.

Funkce WaterSave navíc ušetří při každém pracím cyklu až 56 % vody – díky účinnému sprchování se mnohem lépe rozpouští prací prostředek a i máchání je dokonalejší. Pračka má i vnitřní osvětlení, a  proto se vám už nestane, že byste v bubnu zapomněli třeba ponožku nebo jiný kousek prádla.

w2.jpg

Šetřit peněženku pomáhá i systém AutoDose pro automatické dávkování pracího prostředku. Detergent vydrží v nádržce v závislosti na programu a objemu náplně až 26 pracích cyklů a při každém praní pomáhá AutoDose ušetřit až 30 % pracího prostředku. Pračka si totiž sama určí to správné množství, a na rozdíl od většiny z nás ho nebude dávat zbytečně moc.

Na výběr je 24 programů včetně speciálních - například pro přikrývky, osvěžení suchého prádla párou, antialergický, pro plyšové hračky nebo výbavu pro mazlíčky. Doplňují je přídavné funkce jako zmíněná AutoDose, WaterSave, snadné žehlení, FreshCare+ nebo parní funkce, využívající sílu páry v závěru pracího cyklu, a to i při praní na nízkou teplotu.

w3.jpg

Nová pračka tedy využívá účinky páry třemi jedinečnými způsoby. Přídavná parní funkce Steam Hygiene odstraní i bez chemie působením páry v závěru cyklu až 99,9% bakterií. Program Steam Refresh pro osvěžení suchého prádla párou zbaví krátce nošené oblečení během 20 minut nepříjemných pachů, nadýchá ho a zbaví pokrčení – na rozdíl od klasického praní na to stačí pouhé dvě sklenice vody. Sílu páry využívá i unikátní funkce FreshCare+, která se postará, aby vyprané prádlo nebylo nepříjemně cítit a nezmačkalo se, když víte, že jej nemůžete hned po doprání pověsit. Díky této praktické funkci si můžete jít klidně zaběhat nebo dokoukat film. Funkci totiž zapnete kdykoliv během praní, nebo i před praním, a stejně tak ji můžete kdykoliv zrušit.

w4.jpg

Krásná je i na pohled. Minimalistický design s černými dvířky, nakloněným ovládacím panelem a velkým displejem upoutá na první pohled. Dvířka s plnicím otvorem o průměru 34 cm dovolují velmi pohodlné vkládání i vyjímání prádla a vnitřní osvětlení komfort ještě zvyšuje, stejně jako intuitivní ovládání a pokyny v češtině. Na motor skvělé a spolehlivé pračky výrobce poskytuje po registraci velmi nadstandardní záruku 20 let.

Právě teď probíhá akce, během níž si můžete pořídit vybrané prémiové spotřebiče Whirlpool a za každých 25 000 Kč dostanete zdarma skvělé vánoční dárky – například spotřebiče ikonické značky KitchenAid nebo obří zásobu prostředků a příslušenství Wpro do kuchyně či prádelny. Více o akcích na whirlpool.cz/promo-akce/.

w5.jpg

Více na WHIRLPOOL.CZ