Fandíte spíše přírodní kosmetice? Pak jistě oceníte tento velký balíček s produkty přírodní kosmetiky Kneipp!
Zapojte se do redakční soutěže a 1 z vás vyhraje balíček Kneipp.

kneipp-sprchovy-gel-cottony-smooth-75-ml-2402061-350x350-square.jpg

V balíčku najdete:

  • Kneipp balzám na rty Almond Candelilla - Hýčkejte své rty 100% přírodním složením s jemnou vůní mandlí v novém balzámu na rty Kneipp. Přináší přírodní péči pro citlivé rty s efektem postupného vstřebávání pro dlouhodobý účinek. Pečující složku tvoří vysoce kvalitní mandlový olej a kandelilový vosk ze stonku keře Euphorbia Cerifera.
  • Kneipp Krémový sprchový gel Cottony Smooth - jemný a voňavý sprchový gel z bavlníkového mléka a bambuckého másla. Při sprše vytváří krémovou pěnu, do které se celá zachumláte. Sprchový gel je takzvaně microbiome friendly – nenarušuje mikrobiom vaší kůže, naopak ho chrání, aby zůstal v rovnováze.
  • Kneipp Měsíčková mast na zrohovatělou kůži chodidel - Účinný mix přírodních látek v masti Kneipp vám velmi rychle změkčí popraskaná místa na chodidle – a zbaví vás zbytků ztvrdlé kůže. Při dlouhodobějším užívání je pak mast tou nejlepší prevencí proti plísním na nohou. Ať na jaře bez obav ukážete světu své krásné nožky v otevřených botách.
  • Kneipp sůl do koupele na chodidla - Dopřejte sobě a svým nohám po namáhavém dni uvolňující koupel nohou! Citrusová vůně s přírodním éterickým pomerančovým olejem vitalizuje smysly a osvěžuje. Sůl do koupele na chodidla Kneipp obsahující čistě přírodní sůl z termální solanky, která jemně očistí vaše unavené a namožené nohy, dezodoruje je a změkčí zrohovatělou kůži.