Sprchový gel 2v1 pro muže Men+Care Extra Fresh
Osvěžující pěna obsahuje jedinečnou technologii MicroMoisture, která se aktivuje při napěnění. Sprchový gel je speciálně vyvinut pro mužskou pokožku. Pomáhá v ní uzamknout přirozenou vlhkost, a zanechává ji tak hydratovanou, zdravou a chráněnou proti vysušování. Sprchový gel 2v1 pro muže Dove Men+Care Extra Fresh obsahuje mentol, který pokožce dodává chladivé osvěžení.Dove Men+Care Extra Fresh mýdlo 
Dove mýdlo Men + Care důkladně vyčistí tělo a obličej. Obsahuje 1/4 hydratačního krému a inovtivní Micromoisture zrnka, která poskytují hloubkovou očistu a pomáhájí při boji se suchou kůží. Důkladně čistí a snadno se oplachuje. Pro naprosté pohodlí pokožky a výživu, kterou mužská pleť potřebuje.
Antiperspirant sprej Men+Care Extra Fresh
Když jste celý den v pohybu, potřebujete silný antiperspirant, který bude schopen udržet krok s vaším nabitým programem. Pokud se chcete cítit svěží, vyzkoušejte antiperspirant sprej Dove Men+Care Extra Fresh.
Jeho osvědčené složení bojuje s potem a tělesným pachem po dobu až 48 hodin a zanechává na pokožce povzbuzující a osvěžující vůni. Jeho složení obsahuje technologii s 1 hydratačního přípravku a je 100% bez alkoholu.


Vyhrajte tuto kosmetickou sadu Dove Men+Care Extra Fresh v praktické tašce v naší redakční soutěži!