Objevte naši novou řadu vysoce účinných boosters „posilovačů“, které uspokojí všechny potřeby Vaší pleti. Představujeme Vám pět lehkých, rychle se vstřebávajících a ultra koncentrovaných posilovačů pro zvýšení hydratace, vyplnění vrásek a hloubkovou revitalizaci. Dodáte své pleti přirozený jas, který si zaslouží. Posilovače obsahují přírodní ingredience a lze je použít samostatně nebo před aplikací The Ritual of Namaste séra, denních a nočních krémů. Jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

Vysoce koncentrované posilovače z řady Namaste jsou zaměřené na konkrétní problémy péče o pleť a poskytují příležitost přizpůsobit Vaši pečující rutinu, aby více vyhovovala potřebám Vaší pleti. Ať už je Vaše pečující rutina minimalistická nebo si užíváte používání celé řady produktů, přírodní posilovače do ní snadno zařadíte. Doporučená rutina z naší strany je vyčištění pleti (čistící produkty), výživa (sérum) a péče (denní/noční krém), kde snadno zahrnete jako druhý krok posilovače, které se rychle vstřebávají a pomáhají s hloubkovou hydratací, revitalizací a vyplněním vrásek.

Namasté Radiance Anti-Aging Day Cream

Lehký denní krém proti stárnutí, který revitalizuje, zvyšuje zářivost a pomáhá snižovat vzhled jemných vrásek díky přísadám květu šafránu a holy lotosu.

Namaste Booster

Řada vysoce účinných aktivních boosterů, které uspokojí všechny potřeby pokožky. Pět lehkých, rychle vstřebatelných a vysoce koncentrovaných boosterů, jež pomáhají hydratovat, vyplňovat a revitalizovat i v hlubších vrstvách pokožky. Všechny boostery jsou složeny z přírodních ingrediencí a lze je použít jak samostatně – dvakrát denně – tak i před aplikací sér řady Ritual of Namaste a denních či nočních krémů. Jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

Vyhrajte v naší soutěži jeden ze dvou kosmetických balíčků značky Rituals.

Balíček obsahuje: 1x Denní krém Namaste anti-aging a 2x Namaste boosters + vzorečky

Hodnota balíčku 2 000 Kč