Zapojte se do naší redakční soutěže o kontaktní gril Gorenje. 
gril-gorenje-kr1800epro-3834722-small.jpg

Klíčové vlastnosti Gorenje KR1800EPRO

  • Grilovací plochy s teflonovým povrchem
  • Nastavitelná výška umožňuje grilování jemnějších kousků
  • 4 úrovně teploty a 4 stupně pečení
  • Vroubkovaný plech na pečení
  • Studené rukojeti

Uspokojte všechny chutě - Krátká doba vaření, silné a rovnoměrně rozdělené teplo a přímý kontakt se spodní a horní topnou deskou jsou vhodné pro přípravu pokrmů, na kterých rádi vidíte stopy grilu. Vyvýšená horní deska se bude hodit pro přípravu otevřených sendvičů nebo gratinovaných pokrmů. Gril můžete také zcela otevřít a získat tak více prostoru na pečení.
Konzistentně vynikající výsledky - Možnost termostatického nastavení umožňuje grilování při přesně nastavené teplotě a vždy vynikající výsledky. Teplotu si můžete vybrat mezi čtyřmi úrovněmi. Po dosažení nastavené teploty kontrolka zhasne. Grilovací desky se rychle zahřívají, což vám ušetří spoustu drahocenného času.
Zdravé pečení bez tuku - Speciální povlak se žulovým efektem zabraňuje přilepení jídla na grilovací desku, umožňuje zdravější pečení bez tuku a jídlo si zachovává živiny, vůni i barvu. Když grilovací deska vychladne, stačí ji otřít bavlněným hadříkem.
Zdravé a rychlé jídlo - Spotřebiče ze skupiny grilů vám poskytnou rychlé a zdravé jídlo z masa, ryb, zeleniny nebo lahodného teplého sendviče. Krátká doba vaření, silné a rovnoměrně rozdělené tepla a přímý kontakt keramického povrchu nebo spodní a horní ohřívací desky umožňují, aby v jídle zůstaly všechny přírodní šťávy. Potraviny si tak zachovávají vysokou nutriční hodnotu a vaše pokrmy budou vždy vynikající.