Tomuto typu vypadávání vlasů se říká reakční, a pokud trápí i Vás, zkuste štěstí v naší soutěži o kompletní rituál od KLORANE, francouzské přírodní dermokosmetické značky z lékáren, který zmírní vypadávání vlasů a podpoří růst nových, zdravých a silnějších vlasů.

Přípravky Klorane při vypadávání vlasů obsahují chinin, aktivní látku s prokázanými posilujícími a stimulujícími vlastnostmi. Chinin Klorane získává z kůry chinovníku, keře, který pěstuje v Latinské Americe v souladu s okolním ekosystémem. Kůra se sklízí ručně ze stromů starších 6 let, aby se nenarušil jejich přirozený růst. Sklizená kůra se poté suší přirozeně na slunci a pak putuje do Francie, kde probíhá extrakce a výroba finálních produktů. Šampon chinin se vyrábí již od roku 1967 a je to nejprodávanější šampon značky.

Co můžete vyhrát?

3 x 3krokový rituál Klorane při reakčním vypadávání vlasů

  1. Stimulující a posilující šampon s chininem a vitaminy B na mytí a podle potřeby Balzám na vlasy s chininem pro snadnější rozčesání vlasů a dodatečné posílení.
  2. Force Kératine Koncentrát při vypadávání vlasů na reakční vypadávání vlasů (stres, únava, dieta, po porodu), které zmírní vypadávání vlasů a posílí růst nových silnějších a zdravějších vlasů.
  3. Doplněk stravy KeratinCaps pro zdravé a silné vlasy a nehty.