Melville Heights patří k nejhezčím čtvrtím v Bristolu. Na takovém místě se přece brutálně nevraždí. Jenže… každý tu má svoje tajemství. A každý je trochu POD DOHLEDEM.

Toma Fitzwiliama, ředitele školy, mají všichni rádi, i jeho nová sousedka Joey Mullenová se do něj rychle zamiluje. Je přesvědčená, že o jejím poblouznění nikdo neví, jenže Tomův syn Freddie bedlivě sleduje dění v blízkém okolí a neunikne mu, že se Joey vůči jeho otci chová zvláštně.

O pár ulic dál bydlí studentka Jenna, která má podezření, že ředitel není až tak bezúhonný, jak se zdá. Projevuje nezvyklou náklonnost její nejlepší kamarádce a Jennina máma je přesvědčená, že jí Fitzwilliam ztrpčuje život.
A už dvacet let před těmito událostmi se jistá školačka v tajném deníku vyznává z lásky ke svému pohlednému mladému angličtináři…

O autorce – Lisa Jewellová

Lisa Jewellová se narodila v Londýně roku 1968. Pracovala jako PR asistentka pro módní řetězec Warehouse a jako recepční. V roce 1998 vydala v nakladatelství Penguin první román Ralph’s Party, který se v témže roce stal bestsellerem. Jewellová je autorkou 18 titulů. Celkové prodeje jejích knih dosahují v anglicky mluvících zemích téměř dvou miliónů prodaných kusů. Její knihy byly přeloženy do 16 světových jazyků. Žije v Londýně s manželem, dcerami Amélií a Evie a dvěma kočkami.


Autorku můžete najít na Twitteru @LisaJewellUK nebo na Facebooku @LisaJewellOfficial.

Recenze:

„Ruce se chvějí, srdce buší a dech se zrychluje. Lékařská diagnóza, nebo průvodní jevy četby nové knihy Lisy Jewellové? Jen málo autorů dokáže napsat tak poutavý psychologický thriller.“
J. Finn, bestsellerový autor

„Bestsellerová autorka New York Times a Sunday Times, Lisa Jewellová, přináší další titul, který vás donutí číst se zatajeným dechem. Šokující vražda, pitoreskní anglické maloměsto a několik podezřelých. Skvělé pro fanoušky Zmizelé a Dívky ve vlaku.“
Library Journal

Ukázka z knihy:

Byl to on.

Tom Fitzwilliam.

Ředitel školy.

Svlékl si sako obleku, přehodil si ho přes opěradlo židle a na sedátko si položil koženou brašnu. Pak se krokem, který svědčil buď o nesmělosti, anebo o její naprosté absenci, pomalu odšoural k baru. Barman ho očividně znal. Namíchal mu sodovku s limetkovou šťávou a řekl, že jídlo mu přinese ke stolu, až bude hotové.

Joey sledovala, jak se vrací ke svému stolu. Na sobě měl modrou košili s jemnou kostkou. Spodní knoflíčky, jak si všimla, mu velice zlehka napínalo nepatrné bříško a Joey pocítila zvláštní vlnu rozkoše, záchvěv vzrušení z neprovinilých kontur jeho těla, z náznaku toho, že si rád pochutná na dobrém jídle a nijak se netrápí kvůli lahvi kvalitního vínka. Bezděky mu zatoužila vklouznout prsty mezi ty napnuté knoflíky, aspoň na okamžik se dotknout měkkého masa pod nimi.

To pomyšlení ji až šokovalo, trochu se z něj zadýchala.

Vyhrajte v naší soutěži jednu ze tří knih Pod Dohledem

Knihu zakoupíte na GRADA.CZ