Pokud si nedovedete správnou dovolenou na chalupě či v penzionu představit bez skvělé kávy, zapojte se do naší soutěže! Jedna z vás vyhraje plně funkční kávovar na cesty, dovolené či na chalupu

Nadčasový minimalistický vzhled, nízká váha a kompaktní rozměry a zároveň silný výkon pro přípravu vždy dokonalé kávy. Seznamte se s Nespresso – kávovarem Essenza Mini, díky kterému se každý váš den stane nezapomenutelným.

Malý rozměry, ale velký vlastnostmi – Essenza Mini je doposud nejmenším kávovarem, který designéři společnosti Nespresso vytvořili, nicméně kompaktní rozměry vůbec neubírají na jeho výkonu, ba naopak. S tímhle drobečkem se ráno nastartujete, užijete si poobědovou siestu i zakončíte náročný den. Je ideální pro všechny milovníky, minimalismu a nadčasového, praktického designu, ale také pro všechny, kteří si chtějí dopřát lahodnou kávu, ale zároveň potřebují na cestách ušetřit každý centimetr prostoru.

Díky své velikosti a vlastnostem je Essenza Mini skvělým společníkem na cesty či na víkendové radovánky.

I daleko od civilizace a ruchu velkoměsta si tak odteď budete moci dopřát šálek kávy jako z té nejlepší kavárny v centru metropole.

Zapojte se do soutěže, ve které jedna z vás Nespresso Essenza Mini pro vaše letní cesty vyhraje!