Flavonoidy, jak se tyto „čajové“ antioxidanty nazývají, zbavují tělo nebezpečných volných radikálů, které se v našem těle usazují a zásadně snižují kvalitu našeho života. Dodávat tělu dostatek antioxidantů je proto nezbytné, a to tím spíš, že si je v zeleném čaji můžeme dopřát bez omezení každý den.

Jemná chuť zeleného čaje si vás ovšem získá i díky příjemně povzbuzujícím účinkům. Ty má na svědomí látka, kterou pravděpodobně dobře znáte – kofein! Na rozdíl od kávy ale kofein v zeleném čaji působí nesrovnatelně déle a čilé vás udrží mnohem stabilněji. Kromě dobré nálady vás pravidelné pití tohoto čaje odmění i desinfekčními a antibakteriálními účinky, a tudíž i ochranou před jarními virózami, které se při kolísavých teplotách vyskytují.

Jemně zbarvený přírodní elixír si můžete v rámci velikonočního volna dopřát např. s čistým zeleným čajem TEEKANNE Green Tee. Ten je oblíbený pro svou příjemnou čerstvost a jemnou chuť vybraných čajových lístků. Připravit si ho navíc můžete okamžitě, čajový sáček stačí louhovat 3 až 5 minut. Tak nezapomínejte uprostřed velikonočních oslav sami na sebe. Tento zelený elixír zdraví a dobré nálady vám svou přízeň mnohonásobně vrátí.

Vyhrajte jeden ze tří velikonočních balíčků Teekanne v naší soutěži. Balíček obsahuje velikonočního beránka, 2x Teekanne Green Tea a 2x dekorativní velikonoční vajíčko.