Kalobu je vhodné začít užívat již od prvních příznaků nachlazení, kterými jsou nejčastěji kašel, škrábání a bolest v krku, rýma a další, jež pomáhá zmírnit.

Čím lehčí je průběh virové infekce a rychlejší uzdravení, tím menší je pravděpodobnost, že na sliznici horních cest dýchacích zaútočí bakterie. V obou směrech může výrazně pomoci extrakt z byliny Pelargonium sidoides obsažený v přípravku Kaloba. Jeho užívání pomáhá překonat virovou infekci a pomáhá ke zhojení sliznic, ale také brání nasednutí bakterií na jejich povrch. Bakterie, které se nemohou na buňku pevně „nalepit“, snáze odbourá imunitní systém.

Kaloba také posiluje obranyschopnost, abyste mohli obdobím infekcí horní cest dýchacích projít co nejsnáze. Má prověřený účinek, přírodní původ a minimum nežádoucích účinků. Dětem je  navíc určen sirup s příjemnou chutí  a kapky, které lze přidat např. do nápoje.

Podrobné informace najdete na internetových stránkách KALOBA.CZ.

Kaloba perorální kapky, Kaloba 20 mg/7,5 ml sirup a Kaloba 20 mg tablety jsou léky k vnitřnímu užití. Účinná látka: Pelargonii sidoidis extractum. Před použitím si pozorně přečtěte příbalový leták.

Vyhrajte v naší soutěži jeden ze 3 balíčků kosmetiky RYOR - Dárkovou kazetu Levandulová péče, ve která najdete:

  • Sprchový gel s levandulí
  • Tělové mléko s levandulí
  • Měkký froté ručník 30x50 cm