Obnovitelný materiál z lesa a udržitelnost v každém krokuTento-PP.jpg

  • Hlavní surovina značky Tento se získává ze dřeva, které pochází z udržitelně obhospodařovaných lesů rozrůstajících se rychleji, než jsou vytěžovány. Přibližně 90 % dřeva, které značka Tento využívá, je certifikováno a u 100 % dřeva lze vystopovat původ až k jeho udržitelným kořenům.
  • Otázka udržitelnosti se promítá i do výroby, kde je kladen důraz na efektivní práci se zdroji i energií, logistického řešení od ukládání produktů na palety až po samotnou přepravu i vzdálenost, kterou produkty Tento urazí na cestě ke spotřebiteli, čímž se snižují emise CO2.
  • Na obalech záleží, zvláště pak u produktů pro osobní hygienu. Tento se zavázalo ke zlepšování udržitelnosti obalů a od roku 2018 zredukovalo plasty v obalových fóliích o 17 % bez snížení nároků na bezpečné a hygienické balení.
Vyhrajte udržitelný balíček Tento pro péči o krásu a osobní hygienu. 5 z vás, kteří správně zodpoví soutěžní otázku se mohou těšit na balíček s inovovanými produkty Tento pro osobní hygienu a kosmetické vychytávky, které vaši péči o krásu udělají udržitelnější.