Vyhrajte v naší soutěži jeden z 5 balíčků Sebamed, který obsahuje:

Sebamed mycí emulze na obličej a tělo
200 ml

Sebamed mycí emulze na obličej a tělo s pantenolem je doporučována pro citlivou a problematickou pokožku, stejně jako pro podpůrnou terapii pro mytí pokožky při kožních onemocněních. Jelikož mycí emulzi můžete použít jak na ruce, tak na celé tělo, její nákup ušetří jak vaší peněžence, tak i přírodě.

Mycí emulze bez mýdla má pH 5,5, které podporuje rovnováhu hydratace pokožky a napomáhá obnově přirozeného ochranného pláště kůže. Neobsahuje alkalické složky a součástí složení jsou alantoin a pentavitin, které zanechávají pokožku jemnou a vláčnou, a panthenol podporující její regeneraci. Po použití je kůže čistá, jemná a pružná.

Sebamed syndet
100 g

Mýdlo bez obsahu „mýdla“, se doporučuje pro všechny typy kůže - i při nesnášenlivosti mýdla. Syndet může být použit jako základní ošetření doprovázející léčbu nejrůznějších kožních onemocnění.

Sebamed zklidňující krém na ruce s 5% ureou
75 ml


Zklidňující krém na ruce obsahuje močovinu, která hydratuje a poskytuje rychlou úlevu při loupání kůže a pnutí v pokožce. Součástí složení je bisabolol, jenž pokožky zklidňuje při podráždění. To zmírňuje rovněž panthenol podporující regeneraci. Keratolytický účinek močoviny podporuje odlupování kůže pro hladší pokožku. Přirozený hydratační faktor chrání před dehydratací. Alantoin působí pozitivně na jemnost a pružnost pokožky. Lipidový komplex s avokádem a extraktem z olivového oleje podporuje obnovu lipidů.