Rychlé, jednoduché a praktické řešení

Zabírá vám každodenní aplikace krému spoustu času? Nechtějí vaše děti při mazání držet? Nebo vám není příjemná hutná textura krémů a balzámu na suchou a atopickou pokožku?

Pro všechny tyto případy přichází značka A-DERMA v roce 2021 s novinkou: EXOMEGA CONTROL Emolienčním sprejem. Jeho výhodou je rychlá aplikace a okamžitá absorpce, která umožňuje obléknutí ihned po aplikaci. Textura spreje je lehká, velmi příjemná a umožňuje promazání celého těla za méně než 1 min! Emolienční sprej obsahuje 97 % složek přírodního původu, a naopak neobsahuje kontroverzní látky jako silikony nebo parfemaci, která by mohla vadit alergikům či lidem s citlivou pokožkou. Velkou výhodou spreje je také 48 h efekt proti svědění a škrábání pokožky.

EXOMEGA CONTROL Emolienční sprej:

  • Zklidňuje suchou a atopickou pokožku
  • Je vhodný pro všechny, i pro miminka již od narození
  • Lze ho aplikovat na obličej i tělo, a to za méně než 1 min
  • Umožňuje rychlou a jednoduchou aplikaci
  • Ideální pro úsporu času, pro malé děti, při sportu, na cestování

Všechny přípravky pro suchou a atopickou pokožku A-DERMA EXOMEGA CONTROL jsou dostupné v partnerských kamenných i online lékárnách

Vyhrajte v naší soutěži novinku od francouzské dermokosmetické značky A-DERMA EXOMEGA CONTROL Emolienční sprej. Výhodou je jeho rychlá a jednoduchá aplikace do 1 min. Vybereme 3 výherce.