Experti Yves Rocher vyvinuli komplex aktivních látek s mimořádnou účinností, když spojili extrakt z lochořeřišnice, kterou pěstují podle principů agroekologie na vlastních polích v La Gacilly, s extraktem z mikrořas Tetraselmis pěstovaných v Bretani ve fotobioreaktorech. Obě kultivační metody jsou přírodní a udržitelné a vědci ve Francii se jim věnují už 25 let.

aj.jpg

Řada Elixir Botanique obsahuje hned čtyři produkty, díky nimž bude vaše každodenní rutina kompletní a již po jednom měsíci bude vaše pleť zpevněná, hydratovaná a zářivá.

Posilující a ochranné sérum dodává pokožce skutečnou vlnu svěžesti a jeho textura evokuje díky mikrokapičkám ze vzácných olejů mořskou pěnu.

Denní regenerační péče pleť detoxikuje a chrání před znečištěním, které je zodpovědné za předčasné stárnutí a díky Intenzivní noční péči pleť lépe dýchá, je pružná a oživená.

Řadu doplňuje Rozjasňující roll-on na okolí očí, který hydratuje a chrání oblast kolem očí a zároveň redukuje jemné linky a vrásky.

Zapojte se do redakční soutěže a jedna z Vás vyhraje kompletní řadu produktů Elixir Botanique od Yves Rocher v hodnotě 3 560 Kč.